Сайт виробничої компанії "СКІФ ІНВЕСТ"Сайт компанії "СКІФ ІНВЕСТ"
UA | RU
Сайт компанії "СКІИФ ІНВЕСТ"
UA | RU
Час роботи:
Пн-Пт:
09:00 – 18:00
Сб, Нд: вихідний
Пн-Пт:
09:00–18:00
г.Київ
(044) 360-88-39
(095) 233-55-53
(067) 539-45-30
г.Одеса
(068) 144-29-44
(095) 477-55-55
Головний офис
м. Кривий Ріг
(098) 308-00-08
(050) 308-99-08
міні АТС:
(096) 409-49-14
(050) 109-49-14
м.Кривий Ріг:
м.Київ:
м.Одеса:
(098) 308-00-08
(044) 360-88-39
(048) 750-23-19

Загальний розділ виробленої продукції

1. Чи супроводжується Ваша продукція паспортами або сертифікатами?

Вся продукція, яка відпускається Покупцю, супроводжується:

  • Паспортом ТОВ «СКИФ ИНВЕСТ», , якщо цю продукцію виробляла наша компанія. На підставі спеціального «Дозволу на виконання робіт підвищеної небезпеки» ми зобов'язані видавати власні паспорти виробів. На партію однотипних виробів - видається один паспорт, із зазначенням в ньому кількості або всіх реєстраційних номерів виробів.
  • Сертифікатом якості, завіреним нашою печаткою, у разі, якщо відпускаються товари, виготовлені іншими виробниками.

2. Чи надається гарантія на продукцію?

Залежно від типу виробів, ми підтримуємо гарантійні зобов'язання в ті терміни, які регламентуються Європейськими та Національними стандартами і технічними умовами. Конкретні терміни гарантій не ті або інші види виробів ми вказуємо в наших паспортах.

У зв'язку з тим, що всі вантажопідйомні вироби і механізми мають багаторазові запаси міцності, ми можемо сміливо стверджувати, що правильна їх експлуатація в рази перевищує будь-які гарантійні терміни. А заводський брак у вантажопідйомних виробах, як правило, виявляється в перші години роботи.

3. В яких випадках не надається гарантія на Ваші вироби?

Ми не надаємо гарантії в тих рідкісних випадках, коли вироблена нами продукція складається з Вашої давальницької сировини або комплектуючих. Ми не можемо нести відповідальності за якість сталевих канатів або гаків, якими Ви просите укомплектувати стропи.

4. Чи можливо виготовлення продукції за індивідуальним ескізом (кресленням)?

Звичайно. Наша перевага полягає саме в тому, що компанія «СКИФ ИНВЕСТ» береться за виконання будь-яких нестандартних замовлень, які не суперечать законам фізики і здоровому глузду. Дуже часто буває, коли наші фахівці, ознайомившись з ескізом виробу і зрозумівши суть проблеми Замовника, пропонують інший, більш простий і надійний спосіб її вирішення.

5. У мене є (був) строп, а потрібен такий самий. Чи зможете виготовити?

Звичайно. Як правило, виробничі можливості нашої компанії дозволяють виготовити 99% існуючих стропів в Україні. Надайте зразок, фото, ескіз - і ми виготовимо для Вас копію.

6. Чи здійснюєте Ви ремонт стропів?

Для початку, Ви повинні розуміти, що вантажопідйомний строп - це досить міцний, надійний і витривалий виріб. Знос складових частин стропів в період його помірної експлуатації, як правило, відбувається рівномірно. Тому ремонт стропа найчастіше просто не має сенсу, оскільки порветься він в результаті в іншому слабкому, "не відремонтованому» місці.

Ремонт стропа дійсно може знадобитися і буде виправданий в тих випадках, коли через неправильне стропування вантажу, яке потягнуло за собою нерівномірний розподіл навантажень на гілки стропа, стався обрив одного з них. У підсумку, здійснення ремонту стропів розглядатися нами в кожному конкретному випадку дуже індивідуально.

7. Чи проходять стропи випробування?

Звичайно. ТОВ «СКИФ ИНВЕСТ» має власний спеціально обладнаний випробувальний пост. Ми регулярно проводимо випробування власних виробів на міцність і строго дотримуємося регламентів і положень відповідних нормативних документів.

8. Який краще вибрати строп?

Однозначної відповіді на це питання не існує. Вибір стропа залежить від багатьох чинників:

  • тип і габарити вантажу, його маса;
  • зовнішні умови, при яких будуть проводитися роботи;
  • мета і характер вантажопідйомної операції, спосіб стропування вантажу;
  • кількість / частота вантажопідйомних операцій;
  • його бюджет на закупівлю строп і т.д.

Тому рекомендуємо, перед самостійним вибором стропа, все ж проконсультуватися з нашими фахівцями. Ми працюємо в цій галузі кожен день, маємо великий досвід, і наша думка, думаємо, буде для Вас корисною.

9. Чи можна зробити строп самому?

Володіючи певними навичками і маючи під рукою необхідні матеріали та інструмент, змайструвати елементарний канатний строп можливо. Точно так же самостійно можна зробити ще багато всього корисного: сходи, бетономішалку, глиняний посуд і т.д. Однак, відповідальність перед оточуючими людьми за безпеку Вашої конструкції буде лежати повністю на Вас.

Хочемо нагадати, що виготовлення стропів - вид діяльності, контрольований державною інспекцією і потрапляє під отримання ліцензії.

10. Яка максимальна вантажопідйомність строп?

Максимальна можлива вантажопідйомність стропа визначається в залежності від виду і типу стропа, матеріалу, з якого він виготовлений. У своїй історії компанія «СКИФ ИНВЕСТ» мала досвід виробництва круглопрядних стропів, вантажопідйомністю 80 тонн.

11. Чи можу я самостійно вибрати фітинги для свого виробу?

Так, звичайно. Це Ваше святе право. Ми встановимо саме той вид гака, ланки, скоби, який Ви вкажете. В цьому власне і полягає сенс нашого індивідуального підходу до Замовника. З досить широким асортиментом такелажних комплектуючих, їх технічними характеристиками, Ви можете ознайомитися у нас на сайте.