Сайт виробничої компанії "СКІФ ІНВЕСТ"Сайт компанії "СКІФ ІНВЕСТ"
UA | RU | EN
Сайт компанії СКІФ ІНВЕСТ
UA | RU | EN
Головний офіс
(096) 409-49-14
(050) 109-49-14
Час роботи
Пн-Пт: 09.00-18.00
Сб-Нд: вихідний
Кривий Ріг
Київ
Одеса
Дніпро
telegram facebook youtube instagram
telegram
facebook
youtube
instagram

Демпфери та тросогасителі

1. Демпфер для автомобільних буксирувальних ременів

Головне призначення демпфера – гасіння кінетичної енергії, котра виникає під час динамічних ривків та ударів в процесі буксирування транспортних засобів. Крім того, еластичність демпфера та його здатність до розтягування дає можливість допоміжного імпульсу та плавного старту під час буксирування/евакуації.
Конструктивно демпфер представляє собою строп з петлями на обидвох кінцях з інтегрованим всередину еластичним пружнім елементом. Для захисту виробу від пошкоджень еластичний пружній елемент вложений в захисний рукав. З’єднання демпферу з буксирувальним тросом та автомобілем відбувається за допомогою такелажних скоб. Демпфер відрізняється компактністю, невеликою власною вагою та розмірами, зручністю у використанні.
Компанія «СКІФ ІНВЕСТ» пропонує купити демпфери для буксирувальних ременів в двох варіантах виконання, представлених в таблиці.
Демпфер для автомобільних буксирувальних ременів
Тип Допустима маса
буксирувального
авто
Зусилля
розтягування
демпферу
Довжина демпферу
в статичному
стані
Довжина демпферу
в робочому
стані
кг м
ДБР-2 2000 120 1530 1930
ДБР-3 4000 200 1640 2040

2. Тросогаситель для буксирувальних тросів

Тросогаситель – це унікальна річ в багажнику будь-якого позашляховика, корисність котрого оцінить кожен автопрофі. Більш за все тросогасителі використовуються на змаганнях по offroad для запобігання наслідків розірвання буксирувального троса або динамічної стропи при витягуванні застряглого автомобіля при досягненні критичних навантажень.
Тросогаситель компенсує енергію ривка та запобіжить пошкодженню лобового скла, бампера або іншої частини автомобіля від удару стальним тросом або кінцевим елементом у випадку раптового розірвання буксирувального стропу.
Тросогаситель для буксирувальних тросів
Характеристики тросогасителя:
  • Ширина - 400 мм;
  • Висота - 350 мм;
  • Рекомендована маса вантажу – 4 кг.
Пристрій має універсальну систему липучок, котрі дають можливість обхопити буксирувальний строп або текстильну стрічку та запобігти його сповзання при вертикальних кутах нахилу. Конструкцією виробу передбачено 4 (чотири) окремих кармана, в котрі для обважнення тросогасителя зазвичай наповнюють піском, гравієм, дрібними метизами або іншою сипучою масою. В якості матеріалу для виготовлення тросогасителя застосовується надміцна поліестерова стрічка.

fb