ПРОДУКЦІЯ

ЗАХОПЛЮВАЧІ ДЛЯ МЕТАЛУ
ЗАХОПЛЮВАЧІ ДЛЯ ТРУБ
ЗАХОПЛЮВАЧІ ДЛЯ БУДІВНИЦТВА
ЗАХОПЛЮВАЧІ ДЛЯ ВИРОБНИЦТВ
ТРАВЕРСИ
ІНШИЙ ПІДВІСНИЙ ІНВЕНТАР
 

Демпфери та тросогасителі

1. Демпфер для автомобільних буксирувальних ременів

Компанія «СКІФ ІНВЕСТ» виготовляє демфери для буксирувальних ременів на потужностях власної такелажної фабриці під торговою маркою TAKELAG. Головне призначення демпфера - гасіння кінетичної енергії, котра виникає під час динамічних ривків та ударів в процесі буксирування транспортних засобів. Крім того, еластичність демпфера та його здатність до розтягування дає можливість допоміжного імпульсу та плавного старту під час буксирування/евакуації авто.

Конструктивно демпфер представляє собою строп з петлями на обидвох кінцях з інтегрованим всередину еластичним пружнім елементом. Для захисту виробу від пошкоджень еластичний пружній елемент вкладений в захисний рукав. З’єднання демпферу з буксирувальним тросом та автомобілем відбувається за допомогою такелажних скоб. Демпфер відрізняється компактністю, невеликою власною вагою та розмірами, зручністю у використанні.

Зареєструйтесь для отримання доступу до роздрібних цін або звертайтесь до наших експертів за додатковою інформацією.

Пропонуємо купити їх в двох варіантах виконання, представлених в таблиці:

Демпфер для автомобільних буксирувальних ременів
Купить каску защитную промышленную оранжевую (Украина)

АртикулТипМаса
авто, кг
Довжина
без навантаж., мм
Довжина робочому
стані, мм
ATB2ДБР-2200011001500
ATB3ДБР-3400012001600

2. Тросогаситель для буксирувальних тросів

Тросогаситель - це унікальна річ в багажнику будь-якого позашляховика, корисність котрого оцінить кожен автопрофі. Більш за все тросогасителі використовуються на змаганнях по offroad для запобігання наслідків розірвання буксирувального троса або динамічної стропи при витягуванні застряглого автомобіля при досягненні критичних навантажень.

Тросогаситель компенсує енергію ривка та запобігатиме пошкодженню лобового скла, бампера або іншої частини автомобіля від удару стальним тросом або кінцевим елементом у випадку раптового розірвання буксирувального стропу.

Тросогаситель для буксирувальних тросів
Купить каску защитную промышленную оранжевую (Украина)

Характеристики тросогасителя TAKELAG:

  • Ширина - 400 мм;
  • Висота - 350 мм;
  • Рекомендована маса вантажу - 4 кг.
  • Артикул - ATC2.

Тросогаситель TAKELAG має універсальну систему липучок, котрі дають можливість обхопити буксирувальний строп або текстильну стрічку та запобігти його сповзання при вертикальних кутах нахилу. Конструкцією виробу передбачено 4 (чотири) окремих кишені, котрі для обважнення тросогасителя зазвичай наповнюють піском, гравієм, дрібними метизами або іншою сипучою масою. В якості матеріалу для виготовлення тросогасителя застосовується надміцна поліестерова стрічка.


           
Час роботи ТОВ "СКІФ ІНВЕСТ" Пн-Пт 9:00 - 18:00
fb