ПРОДУКЦІЯ

ЗАХОПЛЮВАЧІ ДЛЯ МЕТАЛУ
ЗАХОПЛЮВАЧІ ДЛЯ ТРУБ
ЗАХОПЛЮВАЧІ ДЛЯ БУДІВНИЦТВА
ЗАХОПЛЮВАЧІ ДЛЯ ВИРОБНИЦТВ
ТРАВЕРСИ
ІНШИЙ ПІДВІСНИЙ ІНВЕНТАР
 

Сітки загороджувальні та роздільні

Компанія «СКІФ ІНВЕСТ» пропонує купити бар’єрні сітки, які виготовлені на сучасній такелажній фабриці під торговою маркою "TAKELAG". Сировиною для виробництва виступає надміцна поліестерова стрічка шириною 25 мм або 50 мм, яка має малу вагу та сигнальний колір. Стрічкові сітки мають майже не обмежений спектр застосування. Їх використовують у контейнерах та автомобільних будках для захисту щільно укладених вантажів від самовільного випадіння та розсипання при відчиненні дверей під час вивантаження. Також їх встановлюють для зонального поділу складських та торгових приміщень, дитячих майданчиків, місць проведення масових заходів, сигнального позначення та огородження небезпечних зон: траншей, колодязів, технічних басейнів тощо.

Параметри довжини та ширини стрічкових сіток практично не обмежені та визначаються відповідно до індивідуальних вимог (креслень) Замовника. Розміри клітинок сітки передбачені в діапазоні від 100 до 300 мм з кроком 50 мм. Для зручної фіксації сітки до точок кріплення пропонується кілька видів м'яких петель та інтегрованих металевих елементів (гаків та ланок) на вибір, як зазначено нижче. Стягування сітки забезпечується ремінцями із замками-затискачами та карабінами.

Для точної постановки технічного завдання та уникнення непорозумінь заповніть наряд-замовлення, яке можна завантажити за посиланням.

Зареєструйтесь для отримання доступу до роздрібних цін або звертайтесь до наших експертів за додатковою інформацією.

Типи м’яких петель:

Сітки загороджувальні та роздільні з діагональними петлями
Купити каску захисну

Діагональні петлі. Розташовуються по лінії діагоналі вічка. Можуть розміщуватись як на зовнішньому краю сітки, так і на внутрішніх рядах.

Сітки загороджувальні та роздільні на прямих петлях

Прямі петлі. Розташовуються відповідно до напрямку стрічки на зовнішньому краю сітки або внутрішніх рядах.    

Типи інтегрованих фітингів:

Сітки загороджувальні та роздільні з О та D ланками

О- та D-ланки встановлюються в потрібній кількості по периметру сітки для надійної фіксації на штатних точках кріплення.   

Сітки загороджувальні та роздільні з двопалими j-подібними та s-подібними гаками

Двопалі J-подібні та S-подібні у ПВХ оболонці гаки є універсальним засобом кріплення сітки.

Сітки загороджувальні та роздільні з інтегрованими карабінами та замками-затискачами

Інтегровані карабіни та замки-затискачі додадуть універсальності будь-якої транспортної сітки.

Типи натяжних ремінців:

Типи натяжних ремінців
Купити каску захисну

Натяжні ремінці із ручними натяжними механізмами у вигляді замків-затисків дозволяють швидко закріпити сітку на транспорті та створити необхідну силу натягу для фіксації вантажу у нерухомому стані.


           
Час роботи ТОВ "СКІФ ІНВЕСТ" Пн-Пт 9:00 - 18:00
fb