ПРОДУКЦІЯ

ЗАХОПЛЮВАЧІ ДЛЯ МЕТАЛУ
ЗАХОПЛЮВАЧІ ДЛЯ ТРУБ
ЗАХОПЛЮВАЧІ ДЛЯ БУДІВНИЦТВА
ЗАХОПЛЮВАЧІ ДЛЯ ВИРОБНИЦТВ
ТРАВЕРСИ
ІНШИЙ ПІДВІСНИЙ ІНВЕНТАР
 

Інвентар для монтажу сцен

Лінійка товарів BLACKLINE від торгової марки "TAKELAG" розроблена спеціально для івент-компаній та їх підрядників, які займаються монтажем сцен, організацією сценічного освітлення та влаштуванням звукового оформлення масових розважальних заходів. Ці такелажні засоби підйому та кріплення пофарбовані в чорний колір, щоб не виділятися на тлі загального антуражу та не відволікати глядачів від того, що відбувається на сцені.

Вся продукція, представлена в цьому розділі, виготовляється на власній фабриці такелажу "СКІФ ІНВЕСТ". Нашим Замовникам ми також пропонуємо нанесення на продукцію власних логотипів білого кольору з метою швидкої ідентифікації власника стропів і ременів для тих випадків, коли підготовкою та демонтажем сцени займаються відразу кілька компаній-підрядників. Виготовлення трафарету та нанесення маркування оплачується окремо.

Зареєструйтесь для отримання доступу до роздрібних цін або звертайтесь до наших експертів за додатковою інформацією.

1. СККК (строп канатний круглопрядний кільцевий)

Строп канатний круглорядний кільцевий (СККК) виробляється у вигляді замкнутого в кільце рукава-оболонки чорного кольору, наповненого витками тонкого оцинкованого каната в кількості, необхідній для забезпечення номінальної вантажопідйомності та запасу міцності. Використовується як засіб захоплення та підвішування софітів, колонок, ферм та інших складових частин сцени. Сталевий канат як основний несучий елемент забезпечує стійкість стропа до високих температур і відкритого полум'я, що забезпечує досить тривалий час цілісність загальної конструкції навіть при пожежі. Строп має інспекційну кишеню.

СККК (строп канатний круглопрядний кільцевий)
Купити каску захисну

АртикулШирина, мм
АртикулШирина, мм 45° 60°
BY301B5010,821,41
BY304B6021,642,82

2. СТКК (строп текстильний круглопрядний кільцевий)

Строп текстильний круглорядний кільцевий (СТКК) - виготовляється у вигляді замкнутого в кільце рукава-оболонки чорного кольору, наповненого витками надміцного поліестеру. Використовується в частинах конструкції сцени, де унеможливлюються високі температури або відкрите полум'я. Має кращу гнучкість, меншу вагу та нижчу вартість у порівнянні зі стропом на основі сталевого каната.

СТКК (строп текстильний круглопрядний кільцевий)
Купити каску захисну

АртикулШирина, мм
АртикулШирина, мм 45° 60°
BY101B5010,821,41
BY104B6021,642,82

3. СР (стяжні ремені чорного кольору)

Стяжні ремені чорного кольору (СР) виготовляються з тканої поліестерової стрічки з двома гаками та механічним натягувачем (ретчетом, тріскачкою), що діє за принципом храпового механізму. Ремені використовуються для надійного кріплення, стягування та фіксації елементів конструкції сцени, музичного обладнання тощо. Ремені заборонено використовувати у операціях підйому.

СР (стяжні ремені чорного кольору)
Купити каску захисну

АртикулШирина, ммНавантаження daN (кг)Навантаження daN (кг)
АртикулШирина, мм
AL115B257501500
AL130B3815003000
AL150B5025005000

4. СРК (стяжні ремені кільцеві чорного кольору)

Стяжні кільцеві ремені чорного кольору (СРК) є одним із різновидів стяжних ременів кріплення. Виготовляються з тканої поліестерової стрічки, обладнаної механічним натягувачем (ретчетом, тріскачкою), що діє за принципом храпового механізму. Використовуються для стягування та фіксації елементів конструкції сцени, музичного обладнання тощо. Ремені заборонено використовувати у операціях підйому.

СРК (стяжні ремені кільцеві чорного кольору)
Купити каску захисну

АртикулШирина, ммНавантаження daN (кг)
АртикулШирина, мм
AL215B251500
AL230B383000
AL250B505000

5. Хомут текстильний

Хомути текстильні чорного кольору виготовляються із поліестеру та замку-затиску. Використовуються для стяжки та фіксації електричних кабелів, обладнання та інших комунікацій навколо сцени.

Хомут текстильний
Купити хомут текстильний

АртикулШирина, ммДовжина, мм
RBE525600

           
Час роботи ТОВ "СКІФ ІНВЕСТ" Пн-Пт 9:00 - 18:00
fb