Сайт виробничої компанії "СКІФ ІНВЕСТ"Сайт компанії "СКІФ ІНВЕСТ"
UA | RU | EN
Сайт компанії СКІФ ІНВЕСТ
UA | RU | EN
Головний офіс
(096) 409-49-14
(050) 109-49-14
Час роботи
Пн-Пт: 09.00-18.00
Сб-Нд: вихідний
Кривий Ріг
Київ
Одеса
Дніпро
telegram facebook youtube instagram
telegram
facebook
youtube
instagram
ГоловнаОхорона праці — Каски захисні промислові

Каски захисні промислові

Каска захисна - елемент індивідуального захисту для працівників заводів, фабрик, шахт, кар'єрів, будівельних організацій, необхідний при виконанні робіт підвищеної небезпеки та для повсякденного носіння, у відповідності до галузевих норм техніки безпеки та охорони праці на підприємстві.
Компанія «СКІФ ІНВЕСТ» пропонує асортимент захисних касок українського та німецького виробництва, виготовлених у відповідності до вимог ДСТУ EN 397: 2001І та EN 397: 2012:

1. Каска захисна - біла/помаранчева (Україна)

Каска захисна - біла/помаранчева (Україна)
Використовується для захисту голови від механічних впливів і атмосферних опадів на підприємствах металургійної, хімічної, будівельної, енергетичної, нафтовидобувної та інших галузей промисловості.
Основними елементами каски є корпус з поліетилену високої щільності, амортизуючий пристрій (наголов'я) з поліестеру і голчастий механізм для регулювання розміру голови. Кількість точок кріплення наголов'я - 6 шт. Пропонується в білому для ІТП та помаранчевому для робочих спеціальностей кольорі.

2. Каска захисна з гвинтовим регулятором розміру біла (Німеччина)

Каска захисна з гвинтовим регулятором розміру біла (Німеччина)
Каска захисна поліпшеної якості німецького виробництва. Надійно захищає голову від механічних ударів та інших пошкоджень. Чітко фіксується на голові. Лобна стрічка складається з 80% бавовни і 20% нейлону. Підкладка з ущільненого поролону забезпечує комфортну тривалу носку. Наявність слоту типу «P3E» дозволяє фіксувати до каски додаткові засоби індивідуального захисту обличчя, очей та органів слуху.
Полегшений корпус каски виконаний з поліетилену високої щільності (HDPE). Амортизуючий пристрій (наголов'я) виготовлено з терилена - плетіння з поліестеру. Регулювання під розмір голови здійснюється за допомогою обертання храповика.

fb