ПРОДУКЦІЯ

ЗАХОПЛЮВАЧІ ДЛЯ МЕТАЛУ
ЗАХОПЛЮВАЧІ ДЛЯ ТРУБ
ЗАХОПЛЮВАЧІ ДЛЯ БУДІВНИЦТВА
ЗАХОПЛЮВАЧІ ДЛЯ ВИРОБНИЦТВ
ТРАВЕРСИ
ІНШИЙ ПІДВІСНИЙ ІНВЕНТАР
 

Вантажопідйомні рішення T.E.A. (Італія)

Являючись офіційним представником в Україні, компанія "СКІФ ІНВЕСТ" пропонує придбати зі складу та "на замовлення" готові вантажопідйомні рішення для малого будівництва від всесвітньо відомої італійської компанії Nidec ТЕА. В асортименті виробника пропонуються надійні одно- та трифазні електричні канатні талі торгової марки EUROPEA, а також зварні фірмові опорні інсталяції. Поєднуючи сучасні вантажопідйомні механізми з надійними опорами, компанія Nidec ТЕА гарантує своїм Покупцям продуману до дрібниць загальну конструкцію, легкість монтажу, високі стандарти проведення вантажопідйомних робіт у постійному експлуатаційному режимі. Крім того, за рахунок встановлення більш потужних компонентів, електричні канатні талі та міні-крани EUROPEA здатні піднімати вантажі з високою швидкістю та на суттєво велику висоту. Представлені в цьому розділі готові вантажопідйомні рішення для малої механізації багато років знаходять своє застосування у країнах Євросоюзу при висотному будівництві багатоповерхових будинків, ремонтах покрівель та фасадів, монтажі антен та обладнання на дахах будівель тощо.

Зареєструйтесь для отримання доступу до роздрібних цін або звертайтесь до наших експертів за додатковою інформацією.

1. Таль електрична канатна EUROPEA (Nidec ТЕА, Італія)

Сучасна технологічна електрична канатна таль професійного класу пропонується у двох моделях вантажопідйомністю: 500 та 1000 кг. Роликова конструкція кріплення корпусу талі дозволяє надійно встановити її в направляючий паз консольної естакади, що робить її рухомим механізмом. Спеціальна рукоять дозволяє легко переміщати таль по консолі. Загальна конструкція може бути додатково укомплектована ручним гальмом, що унеможливлює інерційне поздовжнє переміщення талі на холостому ходу або під навантаженням. Управління талю здійснюється одним працівником за допомогою виносного пульта керування довжиною 1,5 м. Поєднання функцій електричних талей та універсальність конструкції естакади дозволяють піднімати на висоту до 40 метрів та горизонтально переміщувати різні будматеріали, виключаючи важку ручну працю.

Талі електричні канатні EUROPEA (Т.Е.А., Італія)
Купити каску захисну

АртикулSEW2ESEX3E
МодельHE 500 MF TSHE 1000 TF
Max В/П, т0,51,0
Потужність, Вт1,52,6
Висота підйому, м25-4040
Швидкість підйому, м/хв2312
Діаметр канату, мм7,07,0
Напруга, В220380
Маса обладнання, кг4862
Довжина кабелю пульта, м1,51,5

2. Естакада з виносною консолю (Nidec ТЕА, Італія)

Фірмова оцинкована естакада призначена для встановлення в її виносну консоль електричних роликових талей EUROPEA. Використання естакади з талю дає можливість встановлювати вантажопідйомне обладнання на верхніх поверхах, балконах, дахах будівель без необхідності розпирання або кріплення конструкції до підлоги, хоча не виключає повністю такого кріплення. Для запобігання перекиданню вантажу естакада комплектується баластними контейнерами, які заповнюються будь-якими будівельними матеріалами або сміттям, що знаходяться поруч на будівельному майданчику. Монтаж та демонтаж конструкції займає кілька хвилин.

Естакада з виносною консолю (Nidec ТЕА, Італія)
Купити каску захисну

АртикулSP34E
Габаритні розміри, мм3000х2210х1600
Виліт консолі, мм1120
Об'єм контейнера, м30,32
К-ть контейнерів2

3. Міні-крани електричні EUROPEA (Nidec ТЕА, Італія)

Електричні високошвидкісні міні-крани (лебідки будівельні електричні) ТМ EUROPEA застосовуються для вирішення широкого спектру завдань у малому будівництві та представлені лінійкою механізмів для підйому вантажів масою 300 - 700 кг. Електричні міні-крани від компанії Nidec ТЕА встановлені на тринозі і здатні обертатися навколо осі в діапазоні 200 - 360° (залежно від моделі). Перед експлуатацією пристрою, триніжна опора має бути надійно закріплена анкерами до рівної поверхні. Управління будівельною лебідкою здійснюється одним працівником за допомогою виносного пульта управління довжиною 1,5 м. Потужні та надійні електричні двигуни дозволяють піднімати та переміщувати вантажі з високою швидкістю на висоту до 60 метрів, що робить міні-крани EUROPEA унікальною пропозицією на українському ринку.

Міні-крани електричні EUROPEA (Nidec ТЕА, Італія)
Купити каску захисну

АртикулSEY2ESEZ3E
МодельHE525 MFHE725 TF
Max В/П, т0,50,7
Потужність, Вт1,53,0
Висота підйому, м6060
Швидкість підйому, м/хв2222
Напруга, В220380
Маса обладнання, кг120135
Довжина кабелю пульта, м0,50,5
Поворот стріли, гр.200360
Винос стріли, мм1020165


           
Час роботи ТОВ "СКІФ ІНВЕСТ" Пн-Пт 9:00 - 18:00
fb