Сайт виробничої компанії "СКІФ ІНВЕСТ"Сайт компанії "СКІФ ІНВЕСТ"
UA | RU | EN
Сайт компанії СКІФ ІНВЕСТ
UA | RU | EN
Головний офіс
(096) 409-49-14
(050) 109-49-14
Час роботи
Пн-Пт: 09.00-18.00
Сб-Нд: вихідний
Кривий Ріг
Київ
Одеса
Дніпро
telegram facebook youtube instagram
telegram
facebook
youtube
instagram
Головна Ремені кріплення — Канати та вироби з UHMWPE

Канати та вироби з UHMWPE

Канати UHMWPE (Ultra Hight Molecular Weight Polyethylene) - це канати з високомолекулярного поліетилену, які по міцності перевершують сталеві канати на 30%, синтетичні - більш ніж на 400%. Мають високу стійкість до ультрафіолетових випромінювань та агресивних середовищ (солі, кислоти, нафтопродукти).
Вироби з UHMWPE не намокають, в воді не тонуть (питома щільність - 970 кг/м³) і не змінюють своїх фізико-механічних властивостей при температурі -40... + 80 °С. Питоме розтягнення при розриві становить не більше 2,5 - 3,0%. Мають дуже високий опір до стирання. Канати UHMWPE можуть використовуватися в різних сферах, але особливо популярні в якості тягового канату для буксирування та евакуації автомобілів.
У таблиці представлені характеристики канату UHMWPE:
Канати та вироби з UHMWPE
Діаметр Окружність Маса (100 м.п.) Розривне зусилля
мм кг
11 32 7.2 10442
Компанія «СКІФ ІНВЕСТ» пропонує до реалізації канат з високомолекулярного поліетилену на метраж, або у вигляді готових виробів: канатів для установки в лебідки та м'яких скоб-шакл.

1. Готові канати для автомобільних лебідок.

Готові канати для автомобільних лебідок
Канати для установки в автомобільні лебідки можуть комплектуватися додатковими пристосуваннями (вплетені в канат трубчасті коуши з нержавіючої сталі, гаки, чохли для захисту каната в точці контакту з місцем фіксації).

2. Скоби м'які (FAST SHAKLE)

Скоби м'які (FAST SHAKLE)
М'які скоби з канату UHMWPE призначені для приєднання буксирувального ременя до автомобіля за штатні місця та інші точки кріплення (важіль, міст і т.д.). Скоби не дряпають лакофарбове покриття, легко надягаються і знімаються, мають незначну вагу і не займають місце в автомобілі. Поверх скоби надітий захисний чохол з поліестеру для запобігання від перетирання. Вузол затягнутий лебідкою із зусиллям 1,0 тн. Кінці канату оброблені поліуретаном від розпушування та розв'язання вузла. Кріпиться бірка з технічною інформацією.

fb