ПРОДУКЦІЯ

ЗАХОПЛЮВАЧІ ДЛЯ МЕТАЛУ
ЗАХОПЛЮВАЧІ ДЛЯ ТРУБ
ЗАХОПЛЮВАЧІ ДЛЯ БУДІВНИЦТВА
ЗАХОПЛЮВАЧІ ДЛЯ ВИРОБНИЦТВ
ТРАВЕРСИ
ІНШИЙ ПІДВІСНИЙ ІНВЕНТАР
 

Канати та вироби з UHMWPE

Компанія «СКІФ ІНВЕСТ» пропонує до реалізації канат з високомолекулярного поліетилену на метраж, або у вигляді готових виробів: канатів для установки в лебідки та м'яких скоб-шакл. Канати UHMWPE (Ultra Hight Molecular Weight Polyethylene) - це канати з високомолекулярного поліетилену, які по міцності перевершують сталеві канати на 30%, синтетичні - більш ніж на 400%. Мають високу стійкість до ультрафіолетових випромінювань та агресивних середовищ (солі, кислоти, нафтопродукти).

Вироби з UHMWPE не намокають, у воді не тонуть (питома щільність - 970 кг/м³) і не змінюють своїх фізико-механічних властивостей при температурі - 40… + 80°С. Питоме розтягнення при розриві становить не більше 2,5 - 3,0%. Мають дуже високий опір до стирання. Канати UHMWPE можуть використовуватися в різних сферах, але особливо популярні в якості тягового канату для буксирування та евакуації автомобілів.

Зареєструйтесь для отримання доступу до роздрібних цін або звертайтесь до наших експертів за додатковою інформацією.

У таблиці представлені характеристики канату UHMWPE:

Канати UHMWPE

АртикулØ, ммМаса 100 м/ кгРозривне зусилля, кг
RNC662,53300
RNC9106,58500
RNCC117,510442
RNCD128,513600

1. Готові канати для автомобільних лебідок

Готові канати для автомобільних лебідок

Канати для установки в автомобільні лебідки можуть комплектуватися додатковими пристосуваннями (вплетені в канат трубчасті коуши з нержавіючої сталі, гаки, чохли для захисту каната в точці контакту з місцем фіксації).

2. Скоби м'які (FAST SHAKLE)

М'які скоби з канату UHMWPE - це сучасні технології і універсальні рішення, які призначені для приєднання буксирувального ременя до автомобіля за штатні місця та інші точки кріплення (важіль, міст і т.д.). Скоби не дряпають лакофарбове покриття, легко надягаються і знімаються, мають незначну вагу і не займають місце в автомобілі. Поверх скоби надітий захисний чохол з поліестеру для запобігання від перетирання. Вузол затягнутий лебідкою із зусиллям 1,0 т. Кінці канату оброблені поліуретаном від розпушування та розв'язання вузла. Кріпиться бірка з технічною інформацією.

Скоби м'які (FAST SHAKLE)
Купить каску защитную промышленную оранжевую (Украина)

АртикулØ, ммНавантаж., тКолір
ATB865,0синій
ATE01012,0сірий
ATB91115,0помаранчевий
ATC11220,0жовтий

           
Час роботи ТОВ "СКІФ ІНВЕСТ" Пн-Пт 9:00 - 18:00
fb