ПРОДУКЦІЯ

ЗАХОПЛЮВАЧІ ДЛЯ МЕТАЛУ
ЗАХОПЛЮВАЧІ ДЛЯ ТРУБ
ЗАХОПЛЮВАЧІ ДЛЯ БУДІВНИЦТВА
ЗАХОПЛЮВАЧІ ДЛЯ ВИРОБНИЦТВ
ТРАВЕРСИ
ІНШИЙ ПІДВІСНИЙ ІНВЕНТАР
 

Захоплювачі для рейок

Компанія "СКІФ ІНВЕСТ" пропонує придбати захоплювачі для залізно дорожніх рейок. Головною особливістю цих виробів є надійна фіксація пристрою під дією ваги рейкового профілю. До замовлення доступні захоплювачі для рейок вантажопідйомністю Q=1,6 - 4,0 т. та можливістю монтажу на рейковий профіль типів Р43-Р75. Для запобігання нещасних випадків при роботі з даними пристроями, спеціалісти нашої компанії наполегливо радять використовувати рейкові захоплювачі у комплекті із траверсами.

Зареєструйтесь для отримання доступу до роздрібних цін або звертайтесь до наших експертів за додатковою інформацією.

1. Захоплювач для рейок кліщовий

Принцип роботи кліщового захоплювача для рейок заснований на надійному зачепленні пристрою за головку рейки в момент підйому під дією власної ваги вантажу. Цей тип захоплювачів має фіксатор, який дозволяє утримувати його в розкритому положенні для його зручного монтажу на профіль рейки. Тому все, що потрібно для підняття - це лише припасувати захоплювач до рейкового профілю та відкинути замок-фіксатор.

Важливо! Кліщові захвати можуть працювати:

Також, можна використовувати одночасно чотири вертикально підвішених захоплювача в комплекті із спредером (рамною траверсою) для монтажу/демонтажу рейко-шпальної решітки.

Захоплювач для рейок кліщовий

АртикулВ/П, тТип рейкиBHDМаса, кг
BGB4E31,6Р43/Р50180370506,0
BGB5E92Р50/Р65200380507,0
BGB6F83,2Р65/Р75220400708,0
BGB6G14Р65/Р752304107011,0

2. Захоплювач для рейок - "кома"

Захоплювач - "кома" застосовується для підняття та переміщення рейок або рейко-шпальних решіток. Головною перевагою даного пристрою є зручність в експлуатації завдяки простій конструкції захоплювача. Підняття рейки виконується за допомогою двох таких захоплювачів, а рейко-шпальної решітки - чотирьох, при цьому використовують двох гілкові та чотирьох гілкові стропи відповідно.

Важливо! При використанні канатних, ланцюгових або текстильних стропів для захоплювачів даного типу, кут відхилення від осьового навантаження повинен бути не більше 10°.

Крім того захоплювачі для рейок "кома" можуть застосовуватись:

  • у парі на лінійній траверсі;
  • для монтажу/демонтажу рейко-шпальної решітки із застосуванням чотирьох захватів у комплекті з рамною траверсою. Наша компанія  може додатково укомплектувати захоплювач необхідною скобою після узгодження із замовником всіх технічних особливостей, за яких пристрій планується використовуватись.
Захоплювач для рейок - "кома"

АртикулВ/П, тТип рельсаLHDМаса
BGB9E92Р43/Р50200200306,0
BGC1F83,2Р65/Р75250245308,0

*Увага! Вантажопідйомність вказана для одного захоплювача. Геометричні розміри, представлені у вищевказаних таблицях можуть мати незначні відхилення, які не впливають в цілому на працездатність представлених виробів. У випадку необхідності, компанія Скіф Інвест просить заздалегідь уточняти розміри, які Вас цікавлять.

Використання лінійних та рамних траверс

Використання лінійних та рамних траверс

           
Час роботи ТОВ "СКІФ ІНВЕСТ" Пн-Пт 9:00 - 18:00
fb