Сайт виробничої компанії "СКІФ ІНВЕСТ"Сайт компанії "СКІФ ІНВЕСТ"
UA | RU | EN
Сайт компанії СКІФ ІНВЕСТ
UA | RU | EN
Головний офіс
(096) 409-49-14
(050) 109-49-14
Час роботи
Пн-Пт: 09.00-18.00
Сб-Нд: вихідний
Кривий Ріг
Київ
Одеса
Дніпро
telegram facebook youtube instagram
telegram
facebook
youtube
instagram
Головна Траверси — Лінійні траверси

Лінійні траверси

Лінійні траверси представляють собою допоміжне обладнання між крюковою підвіскою крана та вантажозахватними елементами. Лінійні траверси використовують для підйому та переміщення довгомірних та габаритних конструкцій та обладнання (колони, ферми, балки, рейки, труби та ін.). Головне їх призначення – рівномірний розподіл маси в місцях кріплення вантажу та супротив стискаючим та розтягуючим зусиллям.
Гарантія на лінійні траверси становить 12 місяців від дня здачі виробу в роботу.

1. Лінійні траверси з підвісом за центр

Лінійні траверси з підвісом за центр Скачати опитувальний лист
Застосування лінійних траверс дає унікальну можливість розподіляти навантаження між точками кріплення вантажу та гарантувати максимальну безпеку при його транспортуванні.
Представленні траверси виконані у вигляді балочної конструкції зі швелеру, посиленого накладками з листової сталі. Верхня частина траверси оснащена кронштейном під вантажопідйомний гак. Знизу розміщюється переставна або непереставна підвіска під стропи, вантажозахватними пристроями яких можуть бути гаки, такелажні скоби або захвати. Великою перевагою при роботі з представленим типом траверс є можливість підняття та переміщення вантажів в умовах обмеженого простору.
Компанія «СКІФ ІНВЕСТ» розробить проект та виготовить лінійні траверси з підвісом за центр згідно представленої Вами технічної інформації в опитувальному листі.

2. Лінійні траверси з двома точками кріплення

Лінійні траверси з двома точками кріплення Скачати опитувальний лист
Лінійні траверси з двома точками кріплення незамінні при піднятті вантажів зі зміщеним центром ваги. Представлена траверса представляє собою балочну конструкцію з двома провушинами по бокам, за допомогою яких виконується кріплення вантажу до захватного гаку безпосередньо двох гілковими канатними або ланцюговими стропами.
Суттєвою перевагою траверс є їх незначна вага, що не вливає на вантажопідйомні характеристики лінійних траверс з двома точками кріплення. Недоліком даної траверси є обмежена висота підйому вантажу за рахунок використання строп.
Компанія «СКІФ ІНВЕСТ» розробить проект та виготовить лінійні траверси з двома точками кріплення згідно представленої Вами технічної інформації в опитувальному листі.
Важливо! Періодичний огляд траверс на предмет відсутності деформацій основної балки, зміни січення зварених деталей, пошкодження з’єднувальних елементів повинне проводитись інженерно-технічним персоналом не рідше одного разу в місяць із занесенням в агрегатний журнал.
Для оформлення замовлення звертайтесь до менеджерів за тел.:
(098) 308-00-08, (050) 308-99-08 (виробництво в м.Кривий Ріг),
(044) 360-88-39, (095) 235-24-44, (067) 539-45-30 (філіал в м.Київ),
(068) 144-29-44, (095) 477-55-55 (філіал в м.Одеса).
Для перегляду цін на нашу продукцію, Ви можете зареєструватись на нашому сайті.

fb