ПРОДУКЦІЯ

ЗАХОПЛЮВАЧІ ДЛЯ МЕТАЛУ
ЗАХОПЛЮВАЧІ ДЛЯ ТРУБ
ЗАХОПЛЮВАЧІ ДЛЯ БУДІВНИЦТВА
ЗАХОПЛЮВАЧІ ДЛЯ ВИРОБНИЦТВ
ТРАВЕРСИ
ІНШИЙ ПІДВІСНИЙ ІНВЕНТАР
 

Лінійні траверси

Компанія "СКІФ ІНВЕСТ" пропонує придбати лінійні траверси. Вони представляють собою допоміжне обладнання між гаковою підвіскою крана та вантажозахоплювальними елементами. Лінійні траверси використовують для підйому та переміщення довгомірних та габаритних конструкцій та обладнання (колони, ферми, балки, рейки, труби та ін.). Головне їх призначення - рівномірний розподіл маси в місцях кріплення вантажу та супротив стискаючим та розтягуючим зусиллям. Гарантія на лінійні траверси становить 12 місяців від дня здачі виробу в роботу.

Зареєструйтесь для отримання доступу до роздрібних цін або звертайтесь до наших експертів за додатковою інформацією.

1. Лінійні траверси з підвісом за центр

Застосування лінійних траверс дає унікальну можливість розподіляти навантаження між точками кріплення вантажу та гарантувати максимальну безпеку при його транспортуванні. Представленні траверси виконані у вигляді балочної конструкції зі швелеру, посиленого накладками з листової сталі. Верхня частина траверси оснащена кронштейном під вантажопідйомний гак. Знизу розміщюється переставна або непереставна підвіска під стропи, вантажозахоплювальними пристроями яких можуть бути гаки, такелажні скоби або захвати. Великою перевагою при роботі з представленим типом траверс є можливість підняття та переміщення вантажів в умовах обмеженого простору.

Лінійні траверси з підвісом за центр
Купити каску захисну

Компанія "СКІФ ІНВЕСТ" розробить проект та виготовить лінійні траверси з підвісом за центр згідно представленої Вами технічної інформації в опитувальному листі.

Скачати опитувальний лист

2. Лінійні траверси з двома точками кріплення

Лінійні траверси з двома точками кріплення незамінні при піднятті вантажів зі зміщеним центром ваги. Представлена траверса представляє собою балочну конструкцію з двома провушинами по бокам, за допомогою яких виконується кріплення вантажу до захоплюючогоя гаку безпосередньо двох гілковими канатними або ланцюговими стропами. Суттєвою перевагою траверс є їх незначна вага, що не вливає на вантажопідйомні характеристики лінійних траверс з двома точками кріплення. Недоліком даної траверси є обмежена висота підйому вантажу за рахунок використання строп.

Лінійні траверси з двома точками кріплення
Купити каску захисну

Компанія "СКІФ ІНВЕСТ" розробить проект та виготовить лінійні траверси з підвісом за центр згідно представленої Вами технічної інформації в опитувальному листі.

Скачати опитувальний лист

Важливо! Періодичний огляд траверс на предмет відсутності деформацій основної балки, зміни січення зварених деталей, пошкодження з’єднувальних елементів повинне проводитись інженерно-технічним персоналом не рідше одного разу в місяць із занесенням в агрегатний журнал.


           
Час роботи ТОВ "СКІФ ІНВЕСТ" Пн-Пт 9:00 - 18:00
fb