ПРОДУКЦІЯ

ЗАХОПЛЮВАЧІ ДЛЯ МЕТАЛУ
ЗАХОПЛЮВАЧІ ДЛЯ ТРУБ
ЗАХОПЛЮВАЧІ ДЛЯ БУДІВНИЦТВА
ЗАХОПЛЮВАЧІ ДЛЯ ВИРОБНИЦТВ
ТРАВЕРСИ
ІНШИЙ ПІДВІСНИЙ ІНВЕНТАР
 

Лінійні траверси

Компанія "СКІФ ІНВЕСТ" пропонує до продажу лінійні траверси власного виробництва, які є допоміжним обладнанням, яке використовується в особливих випадках у вантажопідйомних операціях. Застосування лінійних траверс у схемах стропування вантажів дозволяє вирішувати безліч завдань, де є небезпеки або обмеження застосування класичної обв'язки вантажів стропам. Для отримання детальнішої інформації про використання траверс просимо відвідати відповідний розділ сайту "FAQ - питання/відповіді".

Лінійні траверси TAKELAG проектуються згідно з технічними вимогами Замовника та виготовляються "під замовлення" протягом 15 - 30 робочих днів залежно від складності виробу та завантаження нашого виробництва. З метою точного розуміння потреб Замовника ми наполегливо просимо заповнювати "Опитувальний лист", посилання на який розміщено біля кожного типу траверси, доступного до замовлення. Після консультацій та узгодження всіх технічних параметрів, компанія "СКІФ ІНВЕСТ" надає Замовнику проект майбутньої траверси у форматі 2D/3D та визначає її вартість та терміни виробництва.

На кожен виріб надається паспорт із зазначенням технічних характеристик, дати випробування/виготовлення продукції. Гарантія на лінійні траверси TAKELAG складає 12 місяців від дня здачі виробу в роботу.

Зареєструйтесь для отримання доступу до роздрібних цін або звертайтесь до наших експертів за додатковою інформацією.

1. Траверса лінійна TAKELAG (з підвісом за центр)

Найбільш універсальний й популярний тип лінійних траверс з приварним центральним вушком (підвіс за центр), що навішується на гак вантажопідйомного механізму. Така конструкція траверси дозволяє заощадити до 75% робочої висоти внутрішньоцехового простору. Виріб виконаний у вигляді балочної конструкції зі швелера, посиленого накладками з листової сталі. Траверса може бути укомплектована від двох до семи точок підвісу вантажу, де вантажозахоплювальними органами можуть бути гаки, такелажні скоби або спеціальні захвати. Такі підвіски можуть бути жорсткими стаціонарними або симетрично переставними з певним кроком з обох боків. Можливість змінювати робочу довжину траверси надає виробу максимальної універсальності та дозволяє працювати з вантажами різних довжин.

Материал изделия: сталь 45/09Г2С. Коэффициент запаса прочности: 2:1. Стандарт:  ТУ У 29.2-21674530-026:2007

Лінійні траверси з підвісом за центр
Купити каску захисну

Компанія "СКІФ ІНВЕСТ" розробить проект та виготовить лінійні траверси з підвісом за центр згідно представленої Вами технічної інформації в опитувальному листі.

Скачати опитувальний лист

2. Траверса лінійна TAKELAG (з підвісом стропом)

Різновид лінійної траверси з двома точками кріплення, що підвішується на гак вантажопідіймального крана двогілковим канатним (2СК) або ланцюговим (2СЛ) стропом. Виріб виконаний у вигляді балочної конструкції зі швелера, посиленого накладками з листової сталі. Траверса може бути укомплектована від двох до семи точок підвісу вантажу, де вантажозахоплювальними органами можуть бути гаки, такелажні скоби або спеціальні захвати. Підвіски можуть бути жорсткими стаціонарними або симетрично переставними з певним кроком з обох боків. Можливість змінювати робочу довжину траверси надає виробу максимальної універсальності та дозволяє працювати з вантажами різних довжин. Відмінною особливістю такого компонування є можливість працювати з вантажами зі зміщеним центром важкості. Недоліком даного типу траверси є загальна висота всієї підйомної конструкції, що в умовах обмеженої висоти внутрішньоцехового простору унеможливить її експлуатацію.

Матеріал виробу: сталь 45/09Г2С. Коефіцієнт запасу міцності: 2:1. Стандарт: ТУ У 29.2-21674530-026:2007.

Лінійні траверси з двома точками кріплення
Купити каску захисну

Компанія "СКІФ ІНВЕСТ" розробить проект та виготовить лінійні траверси з підвісом за центр згідно представленої Вами технічної інформації в опитувальному листі.

Скачати опитувальний лист

Важливо! Періодичний огляд траверс щодо відсутності деформацій основної балки, зміни перерізу зварних деталей, пошкодження з'єднувальних елементів повинен проводитися інженерно-технічним персоналом не рідше одного разу на місяць із занесенням результатів огляду у відповідний журнал.


           
Час роботи ТОВ "СКІФ ІНВЕСТ" Пн-Пт 9:00 - 18:00
fb