ПРОДУКЦІЯ

ЗАХОПЛЮВАЧІ ДЛЯ МЕТАЛУ
ЗАХОПЛЮВАЧІ ДЛЯ ТРУБ
ЗАХОПЛЮВАЧІ ДЛЯ БУДІВНИЦТВА
ЗАХОПЛЮВАЧІ ДЛЯ ВИРОБНИЦТВ
ТРАВЕРСИ
ІНШИЙ ПІДВІСНИЙ ІНВЕНТАР
 

Пристрої для монтажу канатів і кабелів

У цьому розділі компанія "СКІФ ІНВЕСТ" пропонує рішення для натягу та протягування сталевих тросів і кабелів. Не мала власна вага, підвищена гнучкість і велика довжина канатів та кабелів завжди створюють суттєві складнощі під час проведення спеціалізованих будівельних, монтажних та ремонтних робіт. Ідея застосування спеціальних захоплень полягає у можливості отримання надійних кріпильних точок для подальшої механізації процесу та зручності проведення робіт із зазначеними матеріалами. За петлі або вуха встановлених захватів згодом проводять зачеплення механізованими тяговими пристроями: талями, лебідками, МТМ, що суттєво полегшує роботу монтажникам, максимально виключаючи використання ручної праці, підвищуючи виробничу безпеку, заощаджуючи час та трудові ресурси.

Зареєструйтесь для отримання доступу до роздрібних цін або звертайтесь до наших експертів за додатковою інформацією.

1. Захоплювач "Жаба"

Популярний та недорогий тип механічного захоплювача, який призначений для протягування та натягу тросів/кабелів в умовах необмеженого простору. Робочий орган виробу - пара затискних губок, поєднаних із притискною важільною рукояттю. В важелі є монтажний отвір для зачеплення гаком тягового пристрою. Установка каната між затискними губками відбувається збоку, для чого необхідно відкинути страхову пластину. Захват може бути встановлений на тіло троса або кабелю у будь-якій його точці. Механіка захоплювача влаштована таким чином, що чим більша маса матеріалу та сила його натягу, тим сильніше затискаються губки захвату. Захоплювач дозволяє працювати з канатами/тросами/кабелями діаметром 5 – 30 мм та зусиллям натягу в діапазоні 1,0 – 3,0 т.

Важливо! На підошвах затискних губок захоплювача є насічки для кращого зчеплення з матеріалом. Ефективність роботи захоплення залежить від стану насічок і властивостей зовнішнього покриття троса/кабеля. Пристрій може бути неефективним при роботі зі змащеними сталевими канатами або звитими матеріалами з невисокою поверхневою щільністю заповнення.

Захоплювач
Купити каску захисну

Артикулmin міцність на розрив, тДіапазон захвату, ммМаса, кг
BGJD61,02,5-160,70
BGJE92,07-201,50
BGJF53,016-302,50

2. Захоплювач "Панчоха"

Особливий тип кабельних захоплювачів був відомий своїми унікальними здібностями ще в давній Азії і називався "китайськими наручниками". Захоплювач-панчоха є заплетеним спеціальним способом рукавом, виготовленим з тонких високоміцних оцинкованих металевих канатів. Принцип роботи такого виробу заснований на ручному надіванні та подальшому розтягуванні його по тілу предмета циліндричної форми. Розтягуючись і подовжуючись, панчоха зменшується в діаметрі, надійно фіксуючи кабель/канат усередині себе. Унікальна властивість до самозатягування (зі збільшенням осьового навантаження збільшується радіальне навантаження) кабельні панчохи мають велику несучу здатність і одночасно делікатно поводяться з кабелем, не пошкоджуючи його поверхню завдяки великій площі зіткнення. "Кабельна панчоха" є універсальним засобом для захоплення кабелів/канатів і широко застосовується для підвісу та утримання електричних, телефонних, оптико-волоконних кабелів, канатів, шлангів та будь-яких інших циліндричних предметів у різних галузях промисловості.

Панчохи захоплення виконуються "на замовлення" залежно від характеру виконуваних робіт і технічних характеристик кабелю/троса, з яким доводиться працювати Замовнику. Термін виготовлення – до 10 робочих днів.

Захоплювач
Купити каску захисну

Конструктивні види захватів:

  • Панчоха кінцева.

(З м'якою або твердою петлею);

  • Панчоха наскрізна.

(Однопетлевий або двопетлевий);

  • Панчоха двокінцева сполучна.

Технічні характеристики:

  • Діапазон діаметрів: 10-140 мм;
  • Робочі навантаження: 0,25 – 5,4 т;
  • Діапазон довжин виробів: 350 – 1500 мм;
  • Тип плетінь: одинарне, подвійне, потрійне.

           
Час роботи ТОВ "СКІФ ІНВЕСТ" Пн-Пт 9:00 - 18:00
fb