ПРОДУКЦІЯ

ЗАХОПЛЮВАЧІ ДЛЯ МЕТАЛУ
ЗАХОПЛЮВАЧІ ДЛЯ ТРУБ
ЗАХОПЛЮВАЧІ ДЛЯ БУДІВНИЦТВА
ЗАХОПЛЮВАЧІ ДЛЯ ВИРОБНИЦТВ
ТРАВЕРСИ
ІНШИЙ ПІДВІСНИЙ ІНВЕНТАР
 

Додаткові аксесуари

У цьому розділі компанія "СКІФ ІНВЕСТ" пропонує фірмові аксесуари "TAKELAG" страхувального напрямку, які спеціально розроблені для додаткової зручності та комфорту під час проведення висотних робіт.

Зареєструйтесь для отримання доступу до роздрібних цін або звертайтесь до наших експертів за додатковою інформацією.

1. Кільце дюльферне 45 мм (O-Ring)

Використовується в альпінізмі та арбористиці для страхування людей під час виконання робіт на висоті в безопорному положенні.
Нероз'ємне кільце являється основою для створення страхувальних станцій на декілька точок кріплення. Може бути застосоване в якості спускового пристрою за методом Дюльфера - це безпечний спосіб спуску по мотузці на крутих ділянках гірського рельефу.
Дюльферне кільце виготовлене методом лиття із алюмінієвого сплаву. Кругла форма дозволяє прикладати рівне зусилля одночасно в різних напрямках.

Кільце дюльферне (O-Ring)
Купити каску захисну

Особливості:

 • навантаження в різних напрямках;
 • мала вага - 0,055 кг;
 • універсальність застосування;
 • руйнівне навантаження 20 кН;
 • відповідає ДСТУ EN15151.

Артикул: PO41


2. Підвісне сидіння TAKELAG

Страхувальні пояси TAKELAG моделей ПЛК-3, ПЛК3-PRO, ПЛК3-EVO можуть додатково комплектуватися фірмовим підвісним сидінням для зручного, тривалого та безпечного виконання робіт у сидячому положенні на висоті у безопорному просторі.

Підвісне сидіння
Купити каску захисну

Особливості:

 • широка пластина з алюмінію;
 • вентильоване покриття;
 • петлі під розвантаження до 50 кг;
 • регулювання довжини ременів за допомогою пряжок.

Артикул: PO09G

3. Рюкзак транспортувальний TAKELAG

Використовується для зберігання та транспортування індивідуальної страхової системи. Виготовлений з надміцної тканини Cordura, що ефективно протистоїть зносу в процесі інтенсивної експлуатації. Рюкзак з корисним об'ємом 10 літрів може легко вмістити один страхувальний пояс, пару комплектів страхувальних стропів, а також інше дрібне приладдя для промислового альпінізму свого власника.

Сумка для транспортування ЗІЗ

Артикул: SC09

4. Сумка TAKELAG для дрібного инструменту

Використовується при виконанні висотно-верхолазних робіт для зберігання дрібних ручних інструментів або альпіністського приладдя. Сумка має кріплення до страхового поясу, а також спеціально сконструйований внутрішній клапан, який унеможливлює випадання з неї вмісту, що знаходиться всередині в процесі висотних робіт.

Сумка для дрібного інструменту

Артикул: PO39G

5. Манжета TAKELAG з комплектом стропів для інструменту

У відповідність до вимог правил безпеки згідно з п. 5.1.3 НПАОП 0.00-1.15-07 "Правила охорони праці при виконанні робіт на висоті" ручний інструмент, що використовується при проведенні висотних робіт, повинен бути надійно закріплений до зап'ястя робочого або розвантажувальних кілець на його страховому поясі. Фірмова манжета TAKELAG є зручним додатковим аксесуаром, який дозволяє закріпити на зап'ясті до трьох видів ручного інструменту масою до 5 кг. (Викрутки, плоскогубці, шпателі, молотки, дрилі, шуруповерти тощо).

Набір стропів страхувальних для інструменту
Купити каску захисну

Специфікація:

 • Манжета шириною 50 мм для фіксації на зап'ястях з кільцем кріплення - 1 шт.;
 • Еластичний строп довжиною 24-40 см з алюмінієвим карабіном - 2 шт.;
 • Короткий строп 24 см - 1 шт.

Артикул: XX01


           
Час роботи ТОВ "СКІФ ІНВЕСТ" Пн-Пт 9:00 - 18:00
fb