ПРОДУКЦІЯ

ЗАХОПЛЮВАЧІ ДЛЯ МЕТАЛУ
ЗАХОПЛЮВАЧІ ДЛЯ ТРУБ
ЗАХОПЛЮВАЧІ ДЛЯ БУДІВНИЦТВА
ЗАХОПЛЮВАЧІ ДЛЯ ВИРОБНИЦТВ
ТРАВЕРСИ
ІНШИЙ ПІДВІСНИЙ ІНВЕНТАР
 

Захоплювач дистанційний автоматичний

Компанія "СКІФ ІНВЕСТ" пропонує розглянути до покупки дистанційний автоматичний захоплювач TAKELAG, який призначений для внутрішньоцехового переміщення вантажів по виробничих технологічних лініях без безпосередньої участі стропальника. Обов'язковою умовою для повноцінної інтеграції пристрою у виробничо-логістичний процес є наявність вертикально встановленої жорсткої точки кріплення (стаціонарного вуха) на вантажах, що переміщуються. Захоплювач підвішується на гак цехового крана або тельфера і готовий до використання.

Конструктивно виріб складається з чотирьох елементів: порожнистого корпусу, балансирного гака особливої форми, закріпленого на осі, вуха та маневрової ручки. У холостому положенні балансирний язичок врівноважує зів гака таким чином, щоб він завжди знаходився паралельно землі. Машиністу крана або оператору необхідно завести захоплювач в отвір крипільної точки вантажу, після чого розпочати процес підйому. У момент початкового навантаження рівновага порушується і пристрій автоматично закривається, запобігаючи вислизанню або випадінню вантажу із зачеплення. Після проведення вантажопідйомної операції звільнення захоплювача відбувається у зворотному порядку. Встановлений вантаж на землю повністю знімає навантаження з захвату, автоматично переводячи його гак у відкрите положення і даючи можливість оператору вивести захоплювач з зачеплення.

На гак захвату наноситься маркер сигнального кольору. Це дає можливість оператору, що управляє вантажопідйомним процесом на відстані, зрозуміти коли пристрій замкнено. Автоматичний дистанційний захоплювач виготовляється зі сталі марки 09Г2С. Коефіцієнт запасу міцності: 4:1. Відповідає стандарту EN 1677, ДСТУ EN 13155.

Зареєструйтесь для отримання доступу до роздрібних цін або звертайтесь до наших експертів за додатковою інформацією.

Захоплювач дистанційний автоматичний
Купити каску захисну

АртикулВ/п, тABCHSFМаса, кг
BGLE92,0100708030040328,0
BGLF53,010070100380484019,0
BGLG55,014090140400554035,0

           
Час роботи ТОВ "СКІФ ІНВЕСТ" Пн-Пт 9:00 - 18:00
fb