Сайт виробничої компанії "СКІФ ІНВЕСТ"Сайт компанії "СКІФ ІНВЕСТ"
UA | RU | EN
Сайт компанії СКІФ ІНВЕСТ
UA | RU | EN
Головний офіс
(096) 409-49-14
(050) 109-49-14
Час роботи
Пн-Пт: 09.00-18.00
Сб-Нд: вихідний
Кривий Ріг
Київ
Одеса
Дніпро
telegram facebook youtube instagram
telegram
facebook
youtube
instagram
Головна Траверси — Просторові траверси

Просторові траверси

Просторові траверси представляють собою допоміжне обладнання між крановою підвіскою та вантажозахватним пристроєм. Їх застосовують для підняття та переміщення довгомірних та габаритних вантажів (будівничі конструкції, труби, обладнання заводів та фабрик, рейки та інше). Просторові траверси виготовляють двох типів: траверси Н-подібні та рамні траверси, які в свою чергу розрізняють по типу підвіски за гак вантажопідйомного крану. Головна задача просторових траверс – приймати на себе стискаючі та розтягуючі зусилля, а також рівномірно розподіляти масу вантажу.
Гарантія на лінійні траверси становить 12 місяців від дня здачі виробу в роботу.

1. Траверси Н-подібні

Траверси Н-подібні Скачати опитувальний лист
Траверси Н-подібні використовуються для роботи з довгомірними та габаритними вантажами в умовах обмеженого простору по висоті підйому. Зачеплення вантажозахватних пристроїв при піднятті вантажу відбувається за чотири точки кріплення одночасно.
Ці траверси незамінні для переміщення таких вантажів, як морські контейнери, довгомірні труби, прокат, нестандартні металоконструкції, обладнання заводів та фабрик. Конструктивні особливості траверс даного типу дають можливість зменшити кут строповки, що дозволить піднімати широкий перелік вантажів. При підйомі вантажопідйомний гак кріпиться за центральну провушину Н-подібної траверси. В якості вантажопідйомних пристроїв використовуються гаки, такелажні скоби та різні спеціальні захвати.
Компанія «СКІФ ІНВЕСТ» розробить проект та виготовить Н-подібні траверси згідно представленої Вами технічної інформації в опитувальному листі.

2. Рамні траверси

Рамные траверсы Скачати опитувальний лист
Траверса рамна застосовується при роботі з габаритними та довгомірними вантажами в будівництві, морській справі та промисловості. Зачеплення вантажу до траверси відбувається мінімум за чотири точки кріплення в умовах високих вимог до маси вантажозахватного пристрою.
Представлений тип траверс має жорстку рамну конструкцію та по узгодженню з клієнтом може виготовлятись в розбірному вигляді. Кріплення до вантажозахватного органу крана відбувається за допомогою чотирьох гілкових канатних або ланцюгових строп. Застосування строп дає можливість піднімати та переміщати вантажі зі зміщеним центром ваги відносно вертикальної вісі. Траверси можуть комплектуватись різними кінцевими елементами відповідної вантажопідйомності.
Компанія «СКІФ ІНВЕСТ» розробить проект та виготовить рамні траверси згідно представленої Вами технічної інформації в опитувальному листі.
Важливо! Періодичний огляд траверс на предмет відсутності деформацій основної балки, зміни січення зварених деталей, пошкодження з’єднувальних елементів повинне проводитись інженерно-технічним персоналом не рідше одного разу в місяць із занесенням в агрегатний журнал.
Для оформлення замовлення звертайтесь до менеджерів за тел.:
(098) 308-00-08, (050) 308-99-08 (виробництво в м.Кривий Ріг),
(044) 360-88-39, (095) 235-24-44, (067) 539-45-30 (філіал в м.Київ),
(068) 144-29-44, (095) 477-55-55 (філіал в м.Одеса).
Для перегляду цін на нашу продукцію, Ви можете зареєструватись на нашому сайті.

fb