ПРОДУКЦІЯ

ЗАХОПЛЮВАЧІ ДЛЯ МЕТАЛУ
ЗАХОПЛЮВАЧІ ДЛЯ ТРУБ
ЗАХОПЛЮВАЧІ ДЛЯ БУДІВНИЦТВА
ЗАХОПЛЮВАЧІ ДЛЯ ВИРОБНИЦТВ
ТРАВЕРСИ
ІНШИЙ ПІДВІСНИЙ ІНВЕНТАР
 

Просторові траверси

Компанія "СКІФ ІНВЕСТ" пропонує до реалізації просторові траверси власного виробництва, які є допоміжним обладнанням для підняття та переміщення довгомірних та габаритних вантажів (морських контейнерів, рейкошпальних грат, масивних зварних конструкцій, обладнання, деталей та вузлів машин/механізмів тощо). На відміну від лінійних траверс, просторові траверси не мають універсальності і, як правило, проектуються для оптимізації постійної роботи з одним конкретним типом вантажу. Для отримання детальнішої інформації про використання траверс просимо відвідати відповідний розділ сайту "FAQ - питання/відповіді".

Просторові траверси TAKELAG проектуються згідно з технічними вимогами Замовника та виготовляються "на замовлення" протягом 15 - 30 робочих днів в залежності від складності виробу та завантаження нашого виробництва. З метою точного розуміння потреб Замовника ми наполегливо просимо заповнювати "Опитувальний лист", посилання на який розміщено біля кожного типу траверси, доступного до замовлення. Після консультацій та узгодження всіх технічних параметрів, компанія "СКІФ ІНВЕСТ" надає Замовнику проект майбутньої траверси у форматі 2D/3D та визначає її вартість та терміни виробництва.

На кожен виріб надається паспорт із зазначенням технічних характеристик, дати випробування/виготовлення продукції. Гарантія на лінійні траверси TAKELAG складає 12 місяців від дня здачі виробу в роботу.

Зареєструйтесь для отримання доступу до роздрібних цін або звертайтесь до наших експертів за додатковою інформацією.

1. Траверса Н-подібна TAKELAG (з підвісом за центр)

Н-подібна конструкція просторової траверси обумовлена можливістю розміщення в центрі виробу приварного центрального вуха. Така конструкція траверси дозволяє прямо підвішувати траверсу на гак вантажопідйомного механізму, тим самим максимально нівелювати ризики обмеженої висоти підйому крана або внутрішньоцехового простору. Виріб виконаний у вигляді балочної конструкції зі швелера, посиленого накладками та косинками з листової сталі. Зачеплення вантажу відбувається за чотири стаціонарні точки підвісу одночасно, де вантажозахоплювальними органами можуть бути гаки, такелажні скоби або спеціальні захвати.

Матеріал виробу: сталь 45/09Г2С. Коефіцієнт запасу міцності: 2:1. Стандарт: ТУ У 29.2-21674530-026:2007.

Траверси Н-подібні
Купити каску захисну

Компанія "СКІФ ІНВЕСТ" розробить проект та виготовить Н-подібні траверси згідно представленої Вами технічної інформації в опитувальному листі

Скачати опитувальний лист

2. Траверса рамна TAKELAG (з підвісом стропом)

Рамна траверса є різновидом сімейства просторових траверс. Конструкція виробу має на увазі підвіс його на гак вантажопідйомного механізму чотиригалузевими канатними (4СК) або ланцюговими (4СЛ) стропами. Зачеплення вантажу відбувається за чотири стаціонарні точки підвісу одночасно, де вантажозахоплювальними органами можуть бути гаки, такелажні скоби або спеціальні захвати. Представлений тип траверс може виготовлятися із швелерів/балок у вигляді жорсткої рамної конструкції або, за погодженням з клієнтом, із труб із фланцевим з'єднанням у модульному (розбірному) вигляді. Відмінною особливістю рамного компонування є можливість працювати з вантажами зі зміщеним центром важкості. Недоліком даного типу траверси є загальна висота всієї підйомної конструкції, що в умовах обмеженої висоти внутрішньоцехового простору унеможливить її експлуатацію.

Матеріал виробу: сталь 45/09Г2С. Коефіцієнт запасу міцності: 2:1. Стандарт: ТУ У 29.2-21674530-026:2007.

Рамні траверси
Купити каску захисну

Компанія "СКІФ ІНВЕСТ" розробить проект та виготовить рамні траверси згідно представленої Вами технічної інформації в опитувальному листі.

Скачати опитувальний лист

Важливо! Періодичний огляд траверс щодо відсутності деформацій основної балки, зміни перерізу зварних деталей, пошкодження з'єднувальних елементів повинен проводитися інженерно-технічним персоналом не рідше одного разу на місяць із занесенням результатів огляду у відповідний журнал.


           
Час роботи ТОВ "СКІФ ІНВЕСТ" Пн-Пт 9:00 - 18:00
fb