ПРОДУКЦІЯ

ЗАХОПЛЮВАЧІ ДЛЯ МЕТАЛУ
ЗАХОПЛЮВАЧІ ДЛЯ ТРУБ
ЗАХОПЛЮВАЧІ ДЛЯ БУДІВНИЦТВА
ЗАХОПЛЮВАЧІ ДЛЯ ВИРОБНИЦТВ
ТРАВЕРСИ
ІНШИЙ ПІДВІСНИЙ ІНВЕНТАР
 

Просторові траверси

Компанія "СКІФ ІНВЕСТ" пропонує придбати просторові траверси. Вони представляють собою допоміжне обладнання між крановою підвіскою та вантажозахоплювальним пристроєм. Їх застосовують для підняття та переміщення довгомірних та габаритних вантажів (будівничі конструкції, труби, обладнання заводів та фабрик, рейки та інше). Просторові траверси виготовляють двох типів: траверси Н-подібні та рамні траверси, які в свою чергу розрізняють по типу підвіски за гак вантажопідйомного крану. Головна задача просторових траверс - приймати на себе стискаючі та розтягуючі зусилля, а також рівномірно розподіляти масу вантажу. Гарантія на лінійні траверси становить 12 місяців від дня здачі виробу в роботу.

Зареєструйтесь для отримання доступу до роздрібних цін або звертайтесь до наших експертів за додатковою інформацією.

1. Траверси Н-подібні

Траверси Н-подібні використовуються для роботи з довгомірними та габаритними вантажами в умовах обмеженого простору по висоті підйому. Зачеплення вантажозахоплювальних пристроїв при піднятті вантажу відбувається за чотири точки кріплення одночасно. Ці траверси незамінні для переміщення таких вантажів, як морські контейнери, довгомірні труби, прокат, нестандартні металоконструкції, обладнання заводів та фабрик. Конструктивні особливості траверс даного типу дають можливість зменшити кут строповки, що дозволить піднімати широкий перелік вантажів. При підйомі вантажопідйомний гак кріпиться за центральну провушину Н-подібної траверси. В якості вантажопідйомних пристроїв використовуються гаки, такелажні скоби та різні спеціальні захоплювачі.

Траверси Н-подібні
Купити каску захисну

Компанія "СКІФ ІНВЕСТ" розробить проект та виготовить Н-подібні траверси згідно представленої Вами технічної інформації в опитувальному листі

Скачати опитувальний лист

2. Рамні траверси

Траверса рамна застосовується при роботі з габаритними та довгомірними вантажами в будівництві, морській справі та промисловості. Зачеплення вантажу до траверси відбувається мінімум за чотири точки кріплення в умовах високих вимог до маси вантажозахоплювального пристрою. Представлений тип траверс має жорстку рамну конструкцію та, по узгодженню, з клієнтом може виготовлятись в розбірному вигляді. Кріплення до вантажозахоплювального органу крана відбувається за допомогою чотирьохгілкових канатних або ланцюгових строп. Застосування строп дає можливість піднімати та переміщати вантажі зі зміщеним центром ваги відносно вертикальної вісі. Траверси можуть комплектуватись різними кінцевими елементами відповідної вантажопідйомності.

Рамні траверси
Купити каску захисну

Компанія "СКІФ ІНВЕСТ" розробить проект та виготовить рамні траверси згідно представленої Вами технічної інформації в опитувальному листі.

Скачати опитувальний лист

Важливо! Періодичний огляд траверс на предмет відсутності деформацій основної балки, зміни січення зварених деталей, пошкодження з’єднувальних елементів повинне проводитись інженерно-технічним персоналом не рідше одного разу в місяць із занесенням в агрегатний журнал.


           
Час роботи ТОВ "СКІФ ІНВЕСТ" Пн-Пт 9:00 - 18:00
fb