ПРОДУКЦІЯ

ЗАХОПЛЮВАЧІ ДЛЯ МЕТАЛУ
ЗАХОПЛЮВАЧІ ДЛЯ ТРУБ
ЗАХОПЛЮВАЧІ ДЛЯ БУДІВНИЦТВА
ЗАХОПЛЮВАЧІ ДЛЯ ВИРОБНИЦТВ
ТРАВЕРСИ
ІНШИЙ ПІДВІСНИЙ ІНВЕНТАР
 

Роликові пересувні платформи

Компанія "СКІФ ІНВЕСТ" пропонує купити роликові пересувні платформи (танки, візки, скейти) від тогової марки "ABLE" (США) в двох модифікаціях: поворотні (маневрові) та неповоротні (ведені). Ці пристрої дозволяють переміщати та розгортати на місці важкі металообробні верстати та інше великогабаритне промислове обладнання масою до 18 т під час проведення монтажних/демонтажних робіт, при яких ускладнено використання інших вантажопідйомних механізмів. Роликові скейти практично не потребують технічного обслуговування і легко встановлюються під переміщуваний вантаж. Для установки і точного позиціонування необхідно застосувати такелажний лом або домкрат промисловий з низьким підхватом.

За рахунок якісних нейлонових або поліуретанових коліс роликові танки не пошкоджують бетонні підлоги, а також мають плавний хід і невеликий опір коченню. Тому для транспортування масивних вантажів прикладається мінімум фізичних зусиль. При цьому важливою вимогою для правильного функціонування пристроїв є наявність рівної та міцної підлоги, здатної витримати майбутнє навантаження від пересування важких вантажів. Наявність нерівностей і вибоїн, абразиву та забруднень поверхні здатні суттєво пошкодити покриття коліс платформи, а також суттєво утруднити процес переміщення вантажу. Рекомендується заздалегідь готувати поверхню підлоги для пересування великогабаритних вантажів на роликових платформах.

Важливо! 

Поряд з високою надійністю пристроїв, до комплекту поставки до поворотних платформ також входить маневрова рукоятка, що вигідно відрізняє фірмову продукцію "ABLE" від інших пропозицій на ринку.

Зареєструйтесь для отримання доступу до роздрібних цін або звертайтесь до наших експертів за додатковою інформацією.

1. Платформи поворотні (маневрові)

Роликові пересувні платформи RSA (поворотні)
Купити каску захисну

АртикулВ/п, тнКількість колес, штМаса, кг
WP1AR6,0413,15
WP1BR 8,0615,80
WP1DR 12,0825,91
WP1GR 18,01240,93

2. Платформи неповоротні (ведені)

Роликові пересувні платформи RSО (ведені)
Купити каску захисну

АртикулВ/п, тнКількість колес, штМаса, кг
WP1AN6,0411,89
 WP1BN8,0614,55
 WP1DN12,0824,65
 WP1GN18,01239,67

           
Час роботи ТОВ "СКІФ ІНВЕСТ" Пн-Пт 9:00 - 18:00
fb