ПРОДУКЦІЯ

ЗАХОПЛЮВАЧІ ДЛЯ МЕТАЛУ
ЗАХОПЛЮВАЧІ ДЛЯ ТРУБ
ЗАХОПЛЮВАЧІ ДЛЯ БУДІВНИЦТВА
ЗАХОПЛЮВАЧІ ДЛЯ ВИРОБНИЦТВ
ТРАВЕРСИ
ІНШИЙ ПІДВІСНИЙ ІНВЕНТАР
 

Захоплювачі для бочок

У цьому розділі компанія "СКІФ ІНВЕСТ" представляє групу спеціальних захоплень для підйому та переміщення бочок. Представлений асортимент вантажопідйомних пристроїв TAKELAG включає рішення для вертикального й горизонтального підйому, які знаходять своє застосування на підприємствах, пов'язаних з перевалкою/переміщенням ПММ, а також інших рідких або сипких вантажів, що традиційно поставляються в стандартних металевих бочках ємністю 200 літрів.

Застосування спеціальних захоплень в організації виробничих процесів суттєво полегшує проведення вантажопідйомних операцій, підвищує безпеку та робочу культуру, економить час та трудові ресурси.

Зареєструйтесь для отримання доступу до роздрібних цін або звертайтесь до наших експертів за додатковою інформацією.

1. Захоплювач для бочок "дзьоб папуги"

Простий, недорогий та популярний тип захоплювача, який використовується для підйому та переміщення бочок у вертикальному положенні. Назва пристрою походить від характерної форми робочих клешнів захоплювача, які чимось нагадують дзьоб папуги. Фіксація бочки досягається за рахунок розпираючого ефекту під дією маси самої бочки. Клюв-кліщі захоплення надійно утримують бочку за кант, а нижній бічний упор забезпечує вертикальну стійкість при вертикальному підйомі. Захоплювач "дзьоб папуги" підвішується до робочого органу вантажопідйомного механізму за допомогою такелажної скоби та канатного, текстильного або ланцюгового стропу, які не входять у ціну та комплект поставки. На вимогу замовника, виріб може бути окремо укомплектований всім необхідним такелажем і поставлений готовим до використання. Зі складу доступні захоплювачі українського та китайського виробництва.

Матеріал виробу: сталь легована 09Г2С. Коефіцієнт запасу міцності: 4:1. Стандарт: EN 1677, ДСТУ EN 13155.

Захоплювач для бочок (дзьоб папуги)
Купити каску захисну

Артикул BGA5
Вантажопідйомність, т0,6
Коефіцієнт запасу міцності4:1
Маса, кг7
H, мм580
L, мм380
B, мм140
R, мм16

2. Захоплювач для бочок TAKELAG (кліщовий)

Простий і популярний тип захоплювача, що використовується для підйому і переміщення бочок у вертикальному положенні. Конструкція кліщового захоплювача складається з двох важелів, посаджених на вісь, на кінцях яких розміщені напівкруглі лапи для зачеплення за кант бочки. Принцип роботи пристрою кліщового типу полягає в його надійній фіксації в початковому моменті підйому під дією ваги вантажу, що піднімається. Для зручності роботи на важелях захвату передбачені ручки. Навішування захоплювача здійснюється за вухо пристрою безпосередньо на гак ВПМ, тому не вимагає додаткової комплектації.

Матеріал виробу: сталь легована 09Г2С. Коефіцієнт запасу міцності: 4:1. Стандарт EN 1677, ДСТУ EN 13155.

Захоплювач для бочок кліщовий
Купити каску захисну

АртикулBGA6C3BGA6С9
Вантажопідйомність, т0,20,4
Коефіцієнт запасу міцності4:14:1
Маса, кг68
H, мм550550
L, мм900900
B, мм250250
D, мм8080

3. Захоплювач для бочок (ланцюговий 2СЛ із захоплювачами)

Універсальне готове рішення для підйому бочок у вертикальному та горизонтальному положенні у вигляді ланцюгового стропа конструкції 2СЦ із встановленими на його кінцях спеціальними захватами. Конструкція захватів дозволяє надійно захопити та утримувати будь-які канти бочок у двох точках, які мають бути розташовані симетрично щодо один одного. Виріб відрізняється компактністю, не великою власною вагою, не вимагає додаткової комплектації та готовий до застосування. Коефіцієнт запасу міцності: 4:1. Стандарт EN 1677, ДСТУ EN 13155.

Захоплювач для бочок ланцюговий 2СЦ (із захоплювачами)
Купити каску захисну

АртикулBGA7
Вантажопідйомність, т1,0
Коефіцієнт запасу міцності4:1
Маса, кг3,5
H, мм580
b, мм60
h, мм85

4. Захоплювач для бочок TAKELAG (ланцюговий УСЛ з гаками)

Універсальний строп ланцюговий (УСЦ) для підняття та переміщення бочок строго у горизонтальному положенні. Виріб є відрізком ланцюга, замкнутим на головної майстер-ланці, в який інтегровані два спеціальні "бочкові" гаки типу SLR-022. Пластинчаста конструкція гаків дозволяє коректно зачепитися за канти бочки, а замкнутий ланцюг надійно притисне їх до вантажу в початковій фазі підйому. Перевагою цього захоплення є можливість саморегулювання пристрою під бочки різних розмірів. Виріб відрізняється компактністю, не великою власною вагою, не потребує додаткової комплектації та поставляється готовим до застосування. Коефіцієнт запасу міцності: 4:1. Стандарт EN 1677, ДСТУ EN 13155.

Захоплювач для бочок ланцюговий УСЛ (з гаками)
Купити каску захисну

АртикулBGA8
Вантажопідйомність, т1,0
Коефіцієнт запасу міцності4:1
Маса, кг3
B, мм900
H, мм850

5. Адаптер TAKELAG для вилкового навантажувача

Окремий вид кліщового захоплення для бочок є спеціальним адаптером для вилкового навантажувача, який призначений механізувати роботу з переміщення стандартних 200-літрових бочок з металу і пластику у вертикальному положенні. Принцип роботи адаптера передбачає автоматичне механічне стиснення та розкриття кліщів захвату за рахунок спеціальної діагональної конструкції петель, на яких вони підвішені. Невеликий діапазон розкриття лап пристрою дозволяє надійно утримувати бочку за кант або "спідницю" в момент її підйому. Захоплення та звільнення вантажу відбувається без виходу водія з кабіни, проте вимагатиме певного його тренування на початковому етапі. Адаптер для бочок легко одягається на вила навантажувача, фіксується вручну болтами без використання додаткових інструментів.

Матеріал виробу: сталь легована 09Г2С. Стандарт EN 1677, ДСТУ EN 13155.

Адаптер для вилкового навантажувача
Купити каску захисну

АртикулBGF7
Вантажопідйомність, т0,2
Розміри 116х710х120
Маса, кг50

           
Час роботи ТОВ "СКІФ ІНВЕСТ" Пн-Пт 9:00 - 18:00
fb