ПРОДУКЦІЯ

ЗАХОПЛЮВАЧІ ДЛЯ МЕТАЛУ
ЗАХОПЛЮВАЧІ ДЛЯ ТРУБ
ЗАХОПЛЮВАЧІ ДЛЯ БУДІВНИЦТВА
ЗАХОПЛЮВАЧІ ДЛЯ ВИРОБНИЦТВ
ТРАВЕРСИ
ІНШИЙ ПІДВІСНИЙ ІНВЕНТАР
 

Лом такелажний RC

Компанія "СКІФ ІНВЕСТ" пропонує придбати ломи такелажні торгової марки "ABLE" (США). Дані пристрої використовуються для підйому та позиціонування великогабаритного вантажу з метою встановлення під нього роликових підкатних систем та платформ щоб надалі зручно переміщати/пересувати цей вантаж територією, витрачаючи менше сил і ресурсів. За допомогою лому піднімають металообробні верстати, технологічні агрегати, холодильники та інше обладнання.

Конструктивно лом складається з посиленої труби, двох закріплених на вигині сталевих роликів і підхвата. Ролики є точкою опори, коли лом застосовується в якості важеля при підйомі або опусканні вантажу, і одночасно допоміжним засобом для штовхання, підтяжки, центрування або розвороту масивних вантажів.

Довжина пристрою дає можливість піднімати вантажі на висоту 110 мм, що достатньо для встановлення та зняття роликових пересувних механізмів. Вантажопідйомність та варіативність використання ломів можна підвищити та розширити за рахунок використання їх у парі, а також застосування додаткових важелів, підкладок, упорів та інших підручних засобів.

Зареєструйтесь для отримання доступу до роздрібних цін або звертайтесь до наших експертів за додатковою інформацією.

Лом такелажний RC «ABLE» (США)
Купити каску захисну

АртикулВ/пДовжина
трубки (С)
Відстань між
роликами (А)
Діаметр
трубки (В)
Маса
Артикултммммммкг
 RC303,0140050347,0
 RC505,0150071,53810,5

           
Час роботи ТОВ "СКІФ ІНВЕСТ" Пн-Пт 9:00 - 18:00
fb