ПРОДУКЦІЯ

ЗАХОПЛЮВАЧІ ДЛЯ МЕТАЛУ
ЗАХОПЛЮВАЧІ ДЛЯ ТРУБ
ЗАХОПЛЮВАЧІ ДЛЯ БУДІВНИЦТВА
ЗАХОПЛЮВАЧІ ДЛЯ ВИРОБНИЦТВ
ТРАВЕРСИ
ІНШИЙ ПІДВІСНИЙ ІНВЕНТАР
 

Рюкзаки транспортувальні "Assecuro"

Компанія "СКІФ ІНВЕСТ" пропонує лінійку фірмових транспортувальних рюкзаків від відомого виробника страхувальних систем ТМ "Assecuro"(Польща). Рюкзаки призначені для перенесення страхувального інвентарю та допоміжного обладнання. Всі рюкзаки виготовлені зі стійкої до пошкоджень тканини ПВХ і надійно закриваються, захищаючи обладнання від намокання та пошкодження.
Залежно від Ваших потреб, ми пропонуємо рюкзаки різних типів, розмірів і колірних рішень, представлених в таблицях нижче.

Зареєструйтесь для отримання доступу до роздрібних цін або звертайтесь до наших експертів за додатковою інформацією.

1. Рюкзак транспортувальний CW01

Застосовується для зберігання і транспортування страхувальних систем та інструментів верхолазів. Має невеликий об’єм у 3,5 літри для перенесення найнеобхідніших речей. Вироблений із міцної ПВХ тканини, що надійно захищає від намокання вміст рюкзака. Укомплектований петлею із синтетичної стрічки для перенесення та підвішування та плетеним шнуром для швидкого закриття. Доступний у кольорах: жовтий, синій, червоний.   

Рюкзак транспортувальний CW01
Купити каски захисні промислові помаранчеві (Україна)

АртикулОб`єм, лВисота, ммШирина, мм
РА433,5310170

2. Рюкзак транспортувальний CW02

Сумка для страхувальних систем та обладнання для роботи на висоті. Має збільшений до 20 літрів об’єм. Вироблений із міцної ПВХ тканини, що надійно захищає від намокання вміст рюкзака. Укомплектований петлею із синтетичної стрічки для перенесення та підвішування та плетеним шнуром для швидкого закриття. Має прозорий карман для іменної таблички. Доступний у кольорах: жовтий, синій, червоний.   

Рюкзак транспортувальний CW02
Купити каски захисні промислові помаранчеві (Україна)

АртикулОб`єм, лВисота, ммШирина, мм
РА4420500240

3. Рюкзак транспортувальний CW03

Баул для систем індивідуального захисту та обладнання для роботи на висоті. Має збільшений до 40 літрів об’єм. Вироблений із міцної ПВХ тканини, що надійно захищає від намокання вміст рюкзака. Укомплектований ручками із синтетичної стрічки  та наплечними лямками для перенесення. Має прозорий карман для іменної таблички.  Для швидкого закриття встановлено синтетичний шнур у люверсах. Доступний у кольорах: жовтий, синій, червоний.   

Рюкзак транспортувальний CW03
Купити каски захисні промислові помаранчеві (Україна)

АртикулОб`єм, лВисота, ммШирина, мм
РА4540700300

4. Рюкзак транспортувальний CW04

Баул транспортувальний для страхувальних поясів та інструментів альпіністів. Має збільшений до 60 літрів об’єм. Вироблений із міцної ПВХ тканини, що надійно захищає від намокання вміст рюкзака. Укомплектований ручками із синтетичної стрічки  та наплечними лямками для перенесення. Має прозорий карман для іменної таблички.  Для швидкого закриття встановлено синтетичний шнур у люверсах. Доступний у кольорах: жовтий, синій, червоний.   

Рюкзак транспортувальний CW04
Купити каски захисні промислові помаранчеві (Україна)

Артикул Об`єм, лВисота, ммШирина, мм
РА4660850320

5. Рюкзак транспортувальний CW05

Баул транспортувальний для страхувальних поясів та інструментів альпіністів. Має збільшений до 70 літрів об’єм. Вироблений із міцної ПВХ тканини, що надійно захищає від намокання вміст рюкзака. Укомплектований ручками із синтетичної стрічки  та підсиленими наплечними лямками для перенесення. Має прозорий карман для іменної таблички. Швидке закриття забезпечено синтетичним шнуром у люверсах. Доступний у кольорах: жовтий, синій, червоний.   

Рюкзак транспортувальний CW05

АртикулОб`єм, лВисота, ммШирина, мм
РА4770880340

           
Час роботи ТОВ "СКІФ ІНВЕСТ" Пн-Пт 9:00 - 18:00
fb