Сайт виробничої компанії "СКІФ ІНВЕСТ"Сайт компанії "СКІФ ІНВЕСТ"
UA | RU | EN
Сайт компанії СКІФ ІНВЕСТ
UA | RU | EN
Час роботи:
Пн-Пт:
09:00 – 18:00
Сб, Нд: вихідний
Пн-Пт:
09:00–18:00
м.Київ
(095) 233-55-53
(095) 235-24-44
(067) 524-77-67
м.Одеса
(068) 144-29-44
(095) 477-55-55
Головний офіс
м. Кривий Ріг
(098) 308-00-08
(050) 308-99-08
міні АТС:
(096) 409-49-14
(050) 109-49-14
м.Кривий Ріг:
м.Київ:
м.Одеса:
(098) 308-00-08
(095) 235-24-44
(095) 477-55-55
telegram facebook youtube instagram

Ручні лебідки, монтажно - тягові механізми

1. Чи комплектуються Ваші механізми тяговими канатами?

Так, комплектуються. Моделі наших лебідок укомплектовані оцинкованим тросом довжиною - 12 м с крюком Монтажно - тягові механізми (МТМ) поставляються з бухтою каната з гаком довжиною - 20 м.

2. Чи можливо укомплектувати Ваші механізми канатом іншої довжини?

Оскільки барабан лебідки має певну ємність, установка каната більшої довжини практично неможлива. Укомплектувати монтажно - тяговий механізм можливо бухтою каната будь-якої, умовно нескінченної довжини, проте, компанія «СКІФ ІНВЕСТ» все ж не радить цього робити. У разі необхідності збільшення робочої довжини Ваших механізмів, ми рекомендуємо додатково придбати комплект канатних петльових стропів різних довжин і використовувати їх як для зачеплення і обв'язки вантажу, так і для збільшення робочої довжини. Крім того, використання саме знімних строп вбереже основний тяговий канат Вашого механізму від передчасного зносу через зайву тертя і вигинів під час безпосередньої обв'язки і стропування вантажу.

3. Чи можливо укомплектувати Ваші механізми канатом іншого діаметру?

Оскільки барабан лебідки має певну ємність, установка канату більшого діаметра призведе до зменшення робочої довжини механізму. Установка канату меншого діаметру на лебідку знизить вантажопідйомність пристрою в цілому, але дозволить збільшити робочу довжину. Використовувати в монтажно - тягових механізмах канат іншого діаметру, відмінного від того, який зазначений в паспорті пристрою, неможливо. Це пов'язано з особливостями конструкції самого механізму.

Компанія «СКІФ ІНВЕСТ» в цілому радить бережливо ставитися до «рідних» канатів, встановлених в тягових механізмах, не наражати їх зайвому тертю і вигинам. Стропування і кріплення вантажу слід проводити комплектом додаткових строп.

4. Як працює монтажно - тяговий механізм?

Монтажно - тяговий механізм (МТМ) являє собою конструктивний різновид ручної важільної лебідки. Принцип роботи заснований на наскрізному протягуванні каната через тандемну систему затискачів, розташовану в корпусі механізму. Докладаючи ручне зворотно - поступальне зусилля на важіль пристрою, система, що складається з двох пар затискачів, поперемінно затискає і простягає канат через себе, тим самим забезпечуючи переміщення застропованого вантажу.

5. Чи можна лебідками і МТМ піднімати вантажі?

Як випливає із самої назви тягових механізмів, основним призначенням цих пристроїв є все-таки переміщення вантажів по горизонтальній (похилій) поверхні. Однак при вмілому використанні монтажних блоків, тяговими пристроями можливо піднімати вантажі на висоту. Варто відзначити, що зазначені механізми сконструйовані таким чином, що забезпечують утримання вантажу в момент зупинки процесу підйому. Експлуатація лебідок і монтажно - тягових механізмів в режимі підйому вантажу вимагає особливих навичок і досвіду роботи з цими пристроями, повній справності механізму, правильного його закріплення, дотримання техніки безпеки.

6. Чи можу я МТМ г / п = 1600 кг підняти вантаж масою 3,0 тони?

Так, можете. Хочемо нагадати, що монтажно - тяговий механізм є вантажопідйомним пристроєм малої механізації, для підвищення вантажопідйомності якого можна використовувати всілякі поліспаст - системи, що складаються з блоків. Експлуатація МТМ із застосуванням монтажних блоків є досить частою і розповсюдженою операцією в будівельних і монтажних роботах, що вимагає досвіду робітників при складанні поліспастів. Варто не забувати, що працюючи з підйомними пристроями через блоки, можна збільшити підйомну силу в 2, 3, 4 рази, але при цьому пропорційно втратити в швидкості підйому.

7. Які блоки підходять до монтажно - тягових механізмів?

Підбір блоків для складання складних поліспастів вимагає індивідуального підходу, знань і досвіду його упорядника. Однозначно, для запобігання зайвого тиску на блок, зламів тягового каната, коректної роботи МТМ і всієї поліспаст - системи, бажано використовувати блоки з максимально великим діаметром ролика. Наприклад, при горизонтальному кріпленні МТМ і здійсненні вертикального підйому вантажу необхідно використовувати направляючий блок, що змінює напрямок руху тягового каната на 90 °. Рекомендований діаметр ролика повинен бути:

  • для МТМ г / п = 1600 кг - ...>>>
  • для МТМ г / п = 3200 кг - ...>>>

8. Як кріпляться Ваші тягові пристрої?

У прямокутній підошві лебідок, які пропонує компанія «СКІФ ІНВЕСТ», передбачені чотири отвори. Лебідка повинна бути надійно закріплена до будь-якої рівної поверхні наскрізними болтовими з'єднаннями. Ми не комплектуємо лебідку кріпильними елементами, оскільки вважаємо питання її установки суто індивідуальним, де завчасний підбір кріплення часто не має практичного сенсу.

Закріплення монтажно - тягових механізмів (МТМ) відбувається за допомогою окремого петльового стропа. Як правило, цим стропом обхоплюється якась міцна нерухома вертикальна опора (дерево, колона і т.д.), а кінці (петлі) цього стропа закріплюються до задньої частини корпуса механізму і фіксуються запірним пальцем (анкерним штифтом). Строп кріплення може мати різну довжину і конструкцію, тому не входить в комплект поставки і замовляється окремо.

9. Який запас міцності у тягових механізмів і які гарантійні терміни Ви надаєте?

Всі моделі тягових пристроїв, незалежно від їх конструктивних відмінностей і паспортних характеристик мають запас міцності 1,25:1. Це означає, що при перевищенні максимальної вантажопідйомності пристрою на 25% - механізми блокуються. Подальше проведення монтажної операції буде неможливе або призведе до виходу з ладу самого пристрою. Канати, якими комплектуються тягові пристрої, мають запас міцності 5:1.

Компанія «СКІФ ІНВЕСТ» в обов'язковому порядку проводить передпродажну підготовку лебідок і монтажно - тягових механізмів, перевіряє комплектність і працездатність цих пристроїв. Засоби малої механізації ми постачаємо паспортом виробу, з описом технічних характеристик і принципу роботи, вкладаємо копію сертифіката відповідності УкрСЕПРО, а також надаємо гарантію безперебійної роботи протягом 12 місяців з дня покупки.

10. В мене зносився канат для МТМ і потребує заміни. Що робити?

Придбати оригінальний рем-комплект. Компанія «СКІФ ІНВЕСТ» має на своєму складі готові оригінальні канатні (тросові) рем-комплекти для монтажно-тягових механізмів вантажопідйомністю 1,6 та 3,2 тони, які підійдуть для більшості МТМ інших виробників. В рем-комплект входить бухта оцинкованого канату довжиною 20 метрів з гаком на кінці. Немаловажним фактором являється те, що другий (вільний) кінець канату завальцьований спеціальним методом на спеціальному обладнанні. Це зроблено для того, щоб виключити розпускання пасма канату, яке приводить до труднощів встановлення та подальшої протяжки канату через систему губок монтажного механізму. Крім того, на вітчизняному ринку підібрати аналог «рідного» канату (тросу) – не проста задача.

Згідно всіх вище перерахованих факторів, ми категорично не рекомендуємо експериментувати з пошуком альтернативних варіантів оригінальному рем-комплекту, котрий нам поставляє виробник ММ. В 95% випадках, те що Ви купите – Вас не задовольнить.


fb