Сайт виробничої компанії "СКІФ ІНВЕСТ"Сайт компанії "СКІФ ІНВЕСТ"
UA | RU | EN
Сайт компанії СКІФ ІНВЕСТ
UA | RU | EN
Час роботи:
Пн-Пт:
09:00 – 18:00
Сб, Нд: вихідний
Пн-Пт:
09:00–18:00
м.Київ
(095) 233-55-53
(095) 235-24-44
(067) 524-77-67
м.Одеса
(068) 144-29-44
(095) 477-55-55
Головний офіс
м. Кривий Ріг
(098) 308-00-08
(050) 308-99-08
міні АТС:
(096) 409-49-14
(050) 109-49-14
м.Кривий Ріг:
м.Київ:
м.Одеса:
(098) 308-00-08
(095) 235-24-44
(095) 477-55-55
telegram facebook youtube instagram

Траверси

1. Для чого потрібні траверси?

Траверсою називається нескладна спеціальна зварна металоконструкція яка застосовується в особливих випадках в вантажопідйомних роботах. До питання застосування траверсів звертаються тоді, коли підняття вантажів класичним способом за допомогою стропів незручне, а в деяких випадках неможливе. Вам точно буде потрібна траверса, якщо у Вас один із нижче перерахованих випадків:

 • висота вашого крана чи цеху не дозволяє коректно застропити і підняти вантаж на потрібну висоту, використовуючи стропи. Наприклад, для завантаження/вивантаження з автомобіля.
 • вам потрібно підняти чи перемістити вантаж нестандартної форми чи зі зміщеним центром тяжіння. Схема стропування вантажу стропами вам не зрозуміла.
 • вам потрібно підняти довгомірний вантаж. Підйом стропами неможливий через обмеження по висоті стрілок крану, великого кута між гілками стропу, наявності обмеженого простору, якщо поряд знаходяться будівлі, лінії електропередач.
 • у вас виробничий процес, пов'язаний з однотипними вантажопідйомними операціями чи постійним підйомом одного і того ж вантажу. Використання траверси дозволяє суттєво зекономити час та ресурси.
 • ви постійно завантажуєте чи вивантажуєте один і той же тип вантажу по єдиній одиниці. Використання траверси дозволить підіймати вантажі «оптовими» партіями, це пришвидшить процес. Наприклад, рулони сталі, бочки.

2. замовити чи купити траверсу? Як правильно це зробити?

Все не так складно. Спочатку чітко сформулюйте свою проблему, з якою Ви зіткнулися під час прийому вантажу і хочете вирішити. Ми впевнені, що вирішення вашої проблеми існує і що з 95% вірогідності така проблема вже кимось формулювалась. Це означає, що в природі є необхідна для Вас траверса, яка вирішить вашу потребу.

Для замовлення траверси Вам необхідно зайти на наш сайт в розділ «Траверси», попередньо визначивши який тип траверси Вам потрібен, скачати відповідний «Лист- запитальник». Уважно заповніть його і відправте нам. Далі з Вами зв’яжеться наш спеціаліст і Ви разом розпочнете роботу. Компанія СКІФ ІНВЕСТ запропонує Вам декілька варіантів рішення і після консультацій і узгоджень Вам буде запропонована схематична схема майбутньої траверси, визначена її вартість і термін виготовлення. Якщо Вас все влаштує, ми будемо виготовляти траверсу і на протязі 30 днів доставимо на Вашу адресу.

3. Який термін виробництва вантажопідйомних траверсів?

Терміни виготовлення траверси залежать від складності її конструкції, необхідності створення конструкторської документації, наявності матеріалів на складі. В більшості випадків на узгодження всіх нюансів йде від 3 до 10 днів. Після підписання договору і внесення передоплати, термін виконання зазвичай не перевищує 30 днів. Стандартні чи прості конструкції траверси без використання складних деталей можуть бути виготовлені скоріше.

4. Які документи видаються на траверсу?

Компанія «СКІФ ІНВЕСТ» на всі свої траверси видає паспорт в якому вказано:

 • Назва виробу, її порядковий номер по нашій системі обліку
 • Вантажопідйомність/габаритні розміри
 • Нормативний документ на основі якого виготовилась траверса
 • Навантаження при випробовуванні і його результати
 • Правила зберігання
 • Гарантійний термін служби.

5. Чому ваші траверси трохи дорожчі, ніж у інших виробників?

Причина криється у принципово новому і нашому чесному підході до роботи. Для того, щоб стало зрозуміло, ми назвемо декілька відмінностей. При проектуванні траверси наші конструктори використовують лише профільні стандарти та накази. Всі вироби проходять попереднє 3-Д моделювання і 3-Д стимуляцію навантажень, що дає можливість замовнику побачити свою траверсу ще до виготовлення і внести коректування.

На виробництві використовується метал лише тих марок, які повинні використовуватись у виробництві вантажопідйомних виробів. Траверси запроектовані і виготовлені з суттєвим запасом у вигляді посилених провушин із сталі 09Г2С, додаткових ребер жорсткості. Вироби компанії «СКІФ ІНВЕСТ» просто тяжче аналогів. Конструкція нашої траверси прогрунтована, в більшості випадків пофарбована сигнальним кольором в порошковій камері. На тіло траверси нанесене маркування вантажопідйомності, сигнальні шеврони, маркування TAKELAG. І це ще не всі фактори, що впливають на оцінку нашої праці. Хочемо відмітити, що нам складно дається здешевлення наших виробів, бо вони починають втрачати якість і губляться серед подібних «простих речей» інших виробників. Траверси, виготовлені компанією «СКІФ ІНВЕСТ» роками працюють в портах, на оборонних заводах, на металургійних комбінатах.

6. Як відбувається огляд і бракування вантажопідйомних траверсів?

Перед початком роботи траверси підлягають візуальному огляду стропальниками на видимі пошкодження і деформації конструкції, провушин і інших додаткових елементів кріплення. Особи, відповідальні за справність вантажопідйомного устаткування на підприємстві кожен місяць повинні оглядати траверсу і вносити відповідні дані до журналу.
Траверси мають бракуватись, якщо:

 • Виявлена деформація прогину балки більше 2 мм на довжині 1 м
 • Є тріщини в місцях різких згинів чи зміні насічення зварних елементів
 • Відсутні клеймо чи бірка з технічною інформацією, на якій вказаний номер траверси, її вантажопідйомність, дата виготовлення.
 • Втрачена правильна геометрична форма, наявність тріщин на зварних швах
 • Зношено більше 10 % робочих органів підвісних елементів
 • Зношено більше 10 % осей і місць для посадки
 • Відсутні, передбачені конструкцією контрольні гайки, вузли кріплення.


fb