Сайт виробничої компанії "СКІФ ІНВЕСТ"Сайт компанії "СКІФ ІНВЕСТ"
UA | RU | EN
Сайт компанії СКІФ ІНВЕСТ
UA | RU | EN
Час роботи:
Пн-Пт:
09:00 – 18:00
Сб, Нд: вихідний
Пн-Пт:
09:00–18:00
м.Київ
(095) 233-55-53
(095) 235-24-44
(067) 524-77-67
м.Одеса
(068) 144-29-44
(095) 477-55-55
Головний офіс
м. Кривий Ріг
(098) 308-00-08
(050) 308-99-08
міні АТС:
(096) 409-49-14
(050) 109-49-14
м.Кривий Ріг:
м.Київ:
м.Одеса:
(098) 308-00-08
(095) 235-24-44
(095) 477-55-55
telegram facebook youtube instagram

Гарантійні зобов'язання. Повернення / обмін продукції. Ремонт.

Вся продукція, яка відпускається Покупцю, супроводжується:

 • Паспортом ТОВ «СКІФ ІНВЕСТ», якщо цю продукцію виробляла наша компанія. На підставі «Декларації про відповідність МТБ роботодавця вимогам законодавства з питань ОП і ТБ» ми зобов'язані видавати власні паспорти на вироби. На партію однотипних виробів (стропів) видається один паспорт, із зазначенням в ньому всіх реєстраційних номерів виробів та їх загальної кількості;
 • Копією оригінального сертифікату якості, завіреного нашою печаткою, якщо відпускаються товари виготовлені іншими виробниками;
 • Талі, лебідки та інші вантажопідйомні механізми супроводжуються Паспортом у вигляді книжки з інструкцією по експлуатації, обслуговування, деталировкою зап.частин і т.д.;
 • Сертифікатом відповідності, якщо відвантажується продукція має вимоги до обов'язкової сертифікації на території України.

Звертаємо Вашу увагу, що в будь-якому вищевказаному паспорті, незалежно типу або виду продукції зазначаються: Назва та адреса виробника, дата виробництва / випробувань, реєстраційний номер виробу, креслення виробу та його основні технічні характеристики, параметри, розміри. Також кожен паспорт містить інформацію про гарантійні зобов'язання.

Залежно від типу виробів, компанія "СКІФ ІНВЕСТ" підтримує гарантійні зобов'язання в ті терміни, які регламентуються Законами України, профільними та галузевими регуляторними документами, іншими європейськими / національними стандартами та технічними регламентами. Конкретні терміни гарантій на ті, чи інші види виробів / продуктів ми вказуємо в паспортах на вироби. Залежно від типу виробів гарантійні терміни знаходяться в межах 2 - 12 місяців.
Звертаємо Вашу увагу, що якісні вантажопідйомні вироби та механізми мають багаторазові запаси міцності, та й ми сміливо стверджуємо, що правильна їх експлуатація в рази перевищує будь-які гарантійні терміни. А заводський брак в вантажопідйомних виробах виявляється майже в перші години роботи.

Ми не надаємо гарантій на готову продукцію та відмовимо в підтримці гарантійних зобов'язань на товари в наступних випадках:

 • коли вироблена нами продукція складається з Вашої давальницької сировини або комплектуючих. Ми не можемо нести відповідальності за якість сталевих канатів, гаків, ланок та інших комплектуючих, якими Ви бажаєте укомплектувати свої стропи;
 • мають місце очевидні механічні або інші пошкодження, які виникли внаслідок необережних або навмисних дій покупця або третіх осіб під час монтажу та експлуатації виробу;
 • мають місце наявні ознаки впливу агресивних середовищ на виріб. (Характерні ознаки корозії, кислот, лугів, вплив зварюванних робіт та інших високих температур тощо.);
 • грубо порушені правила використання виробу, які викладені в супроводжувальних експлуатаційних документах (перевищення паспортної вантажопідйомності, некоректний монтаж, зачеплення, строповка і т.д.);
 • були проведено несанкціоноване розкриття/розбір продукції, зроблено самостійний ремонт, змінені / замінені будь-які складові частини виробу або змінена його конструкція.

Так, Ви зможете це зробити на підставі Закону України «Про захист прав споживачів» протягом 14 календарних днів від дати отримання товару. Ми без проблем приймемо назад куплену продукцію, якщо ви її не експлуатували, зберегли товарний вигляд та упаковку, продукція не втратила своїх споживчих властивостей, збережені пломби, ярлики, бірки, паспорта та супровідні документи.

Крім того, якщо Ви отримаєте від нас продукцію, яка не відповідає заявленим Вами технічним характеристикам або продукція має іншу наявну невідповідність, або брак, який виявлено в перші дні експлуатації - ми не тільки обміняємо продукцію, ми офіційно вибачимося і візьмемо всі транспортні та інші витрати, які пов'язані з процедурою повернення виробу на себе.

Однак, акцентуємо Вашу увагу на те, що в деяких випадках, виготовлена нашим підприємством продукція, виробляється суто за Вашим індивідуальними/особистими побажаннями (по конструкції, довжині, вантажопідйомності, несучому матеріалу тощо) і не є типовим або серійним продуктом широкого вжитку. У разі відповідності продукції заявленим параметрам і узгодженими кресленнями, наша компанія буде змушена відмовити в поверненні або обміні готових виробів, які були виготовлені особисто для Вас. При замовленні вантажопідйомних виробів, які неможливо в подальшому розібрати, посилити, змінити конструкцію і т.д., переконливо просимо Вас погоджувати технічні параметри майбутнього виробу з менеджерами компанії "СКІФ ІНВЕСТ":

 • Завчасно! (до початку виробництва Вашого замовлення);
 • Ретельно та професійно! (вказати весь вичерпний перелік Ваших вимог та побажань);
 • Уважно! (перед оплатою / підтвердженням замовлення подивитися підсумковий рахунок від нашої компанії та звірити раніше узгоджені специфікації і комплектації).

Такого бути не може.

В компанії «СКІФ ІНВЕСТ» працює окрема сервісна служба, яка здійснює передпродажну перевірку та підготовку всіх пристроїв й механізмів, які чекають своєї відправки на адресу наших клієнтів. Досвідчені механіки з сервісної служби розкривають упаковку кожної !!! одиниці проданої талі / лебідки / домкрата та встановлюють їх на спеціальний перевірочний стапель або стенд. Ними здійснюється візуальний огляд виробу, перевірка відповідності номерів, бірок, повноти комплектації і т.д. На перевірочному стапелі механіки перевіряють працездатність виробу під навантаженням, а також здійснюються інші необхідні регламентні заходи (прогонку різьбових з'єднань, накладення мастил, заповнення паспортів тощо). Тільки після цих процедур, перевірена продукція буде знову упакована й передана до відділу логістики для відправки її Споживачеві.

Якщо Ви все ж вважаєте, що куплена продукція є несправною - заспокойтеся. Прочитайте уважно інструкцію з експлуатації виробу. Найчастіше буває, що механізм перебуває в нейтральному / холостому режимі. Наприклад, важільна таль г / п = 2,0 тн. почне належно працювати тільки при підвішуванні вантажу масою не менше 50 кг.

Ще раз акцентуємо. Кожна одиниця всіх ручних механізмів проходить перевірку. У разі виявлення будь-яких невідповідностей при перевірці, продукція буде відкладена у бік, а зі складу буде отримана інша аналогічна продукція, яка знову буде розкрита та перевірена.

Звичайно, ні!

Ми продаємо виключно нову продукцію. Ні про які вживані/реставровані/відремонтовані товари не може бути мови. Те, що Ви називаєте слідами експлуатації є наслідком роботи нашої сервісної служби, яка здійснювала передпродажну підготовку і перевіряла працездатність виробу на стенді. Не лякайтесь…

Да, здійснюємо.

Як було описано в попередніх питаннях, в компанії «СКІФ ІНВЕСТ» працює власна сервісна служба, яка здійснює передпродажну перевірку всіх пристроїв та механізмів, які ми відправляємо нашим покупцям. За кілька років, ми досить оснастили цю ділянку інструментарієм та перевірочними стендами, сформували резервні фонди запасних частин, накопичили досвід. Природньо, що наша компанія здійснює безкоштовний гарантійний ремонт, а також пост-гарантійний ремонт та сервісне обслуговування вантажопідйомних механізмів на платній основі. Однак є дві принципові умови:

 • Ми ремонтуємо й обслуговуємо тільки ті вироби, які були придбані саме у нас;
 • Ми не беремося за ремонт повністю «вбитої» техніки, ремонт якої принципово не можливий або не має ніякого економічного сенсу.

  Компанія «СКІФ ІНВЕСТ» більше 10 років займається виробництвом вантажопідйомної продукції і є основним постачальником вантажозахватних виробів для провідних українських підприємств. Серед наших покупців: Метінвест-Холдинг, ArcelorMittal, D.TEK, Інтерпайп, Нібулон, Укррічфлот та багато інших. Наші вироби використовують при підйомі найвідповідальніших вантажів на всіх атомних станціях України, морських портах Одеського регіону, аеропортах Київа, Харкова, Львова.

  Деякі види продукції мають сертифікат відповідності технічним регламентам та директивам Європейського Союзу, що дозволяє компанії «СКІФ ІНВЕСТ» наносити на власну продукцію знак СЄ й здійснювати експорт своїх товарів на європейський внутрішній ринок.

  Наша компанія є єдиним в Україні виробником вантажопідйомних стропів і оснащення, які пройшли сертифікацію системи менеджменту якості ISO 9001:2015 німецької аудиторською групою TUV Rheinland.

Та все це стало наслідком нашого професійного підходу до справи, щоденної копіткої праці та усвідомлення відповідальності перед Споживачем за якість наших продуктів.


fb