Сайт виробничої компанії "СКІФ ІНВЕСТ"Сайт компанії "СКІФ ІНВЕСТ"
UA | RU | EN
Сайт компанії СКІФ ІНВЕСТ
UA | RU | EN
Головний офіс
(096) 409-49-14
(050) 109-49-14
Час роботи
Пн-Пт: 09.00-18.00
Сб-Нд: вихідний
Кривий Ріг
Київ
Одеса
Дніпро
telegram facebook youtube instagram
telegram
facebook
youtube
instagram
Головна — Вакансії
Ми запрошуємо Вас стати частиною нашої команди і долучитися до колективу професіоналів.

Сьогодні компанія «СКІФ ІНВЕСТ» і торгова марка TAKELAG є визнаним лідером України в сфері виробництва і реалізації вантажопідйомного обладнання та такелажного оснащення. Своїх заслужених перемог ми досягли завдяки застосуванню новітніх технологій, розвитку в області виробництва і старанній роботі кваліфікованого персоналу. Ми постійно в центрі подій, швидко ростемо і продовжуємо збирати під своїм дахом потрібних людей.
Ви майстер своєї справи, досвідчений працівник або талановитий керівник, Ви здатні концентруватися на складних завданнях, доводити почате до кінця і готові вчитися новому - це здорово! Нам потрібні цілеспрямовані люди, які прагнуть працювати на благо себе і компанії. Заповнюйте анкету за посиланням або надсилайте своє резюме нам на пошту: om@takelag.com.ua і будьте впевнені, що ваше звернення не залишиться поза увагою !


Відкриті вакансії

Швачка (пошив стропів) - Кривий Ріг

Компанія «СКІФ ІНВЕСТ», лідер українського ринку з виробництва текстильних стропів, стяжних і буксирувальних ременів, запрошує на роботу в дружній колектив професійних Швачок для виробництва (пошиття) продукції з текстилю.

Слюсар з такелажу

Компанія "Скіф Інвест" займається виготовленням та реалізацією різноманітного вантажопідйомного оснаження, в тому числі металевих стропів. Для їх виготовлення нам в канатний цех потрібен слюсар з такелажу, що має бажання своїми руками створювати такі  вироби й займатися цікавою справою.

Укладальник - пакувальник

Компанія "Скіф Інвест" займається виготовленням та реалізацією різноманітних стропів та такелажного оснащення. Нам в текстильний цех необхідний укладальник - пакувальник, що бажає працювати на результат й мати високий дохід.


fb