Сайт виробничої компанії "СКІФ ІНВЕСТ"Сайт компанії "СКІФ ІНВЕСТ"
UA | RU
Сайт компанії "СКІИФ ІНВЕСТ"
UA | RU
Час роботи:
Пн-Пт:
09:00 – 18:00
Сб, Нд: вихідний
Пн-Пт:
09:00–18:00
г.Київ
(044) 360-88-39
(095) 233-55-53
(067) 539-45-30
г.Одеса
(068) 144-29-44
(095) 477-55-55
Головний офис
м. Кривий Ріг
(098) 308-00-08
(050) 308-99-08
міні АТС:
(096) 409-49-14
(050) 109-49-14
м.Кривий Ріг:
м.Київ:
м.Одеса:
(098) 308-00-08
(044) 360-88-39
(048) 750-23-19

ГоловнаКріплення вантажу— Сітки для підйому та кріплення вантажу

Сітки для підйому та кріплення вантажу

Сітки для підйому та кріплення вантажу
Володіючи сучасним швейним обладнанням, керуючись вимогами «Міжнародного посібника з безпечного кріплення вантажу на автомобільному транспорті» та стандартів EN 12195-2, ДСТУ EN 1492:2016, ДСТУ EN 1492-2:2016 і ТУ У 29.2-21674530-011:2006, ми виготовимо для потреб вашого підприємства якісні текстильні сітки для підйому і кріплення вантажів під конкретні завдання. Залежно від характеру робіт, ми спроектуємо і виготовимо текстильні сітки різних конструкцій і розмірів, а також укомплектуємо необхідними такелажними елементами для зручної та безпечної роботи.

1. Строп-сітки для підйому спецтехніки

Строп-сітки для підйому спецтехніки
Строп - сітка для підйому важкої колісної техніки - це вантажозахватне пристосування, що поміщається під осі машин шляхом наїзду на нього. Сітка складається з вантажопідйомних стропів, зшитих між собою за певним алгоритмом на промислових швейних машинах. Виріб виготовляється з вантажопідйомної поліестерової стрічки коефіцієнтом запасу міцності 6:1 і застосовується для підйому техніки масою до 40 тон і більше.
Для замовлення продукції необхідно надати дані про техніку: маса, розміри, розташування коліс і осей. Кожен комплект сіток виробляється індивідуально з двома або чотирма точками підвісу. Краї стропів можуть бути оснащені додатковими фітингами для збільшення терміну служби і зручності вантажопідйомних робіт.

2. Сітки для підйому вантажу навалом

Сітки для підйому вантажу навалом
Для підйому вантажів, які складно застропити або існує ймовірність розсипання, використовуються спеціальні вантажопідйомні сітки, пошиті з міцної текстильної стрічки шириною 1,0", 1,5" і 2,0", вантажопідйомністю 3,0 тн, 4,0 тн і 5,4 т відповідно. Для більш важких вантажів сітки розробляються індивідуально.
Вантаж, який переміщується такими сітками не повинен мати гострих кромок, виступів, інших концентраторів напруги. Стандартні розміри ячейки - 3 або 4 ширини стрічки, або за погодженням із замовником. Також допускається виконання сіток з глухими ячейками для підйому сипучих вантажів.

3. Сітки для закріплення вантажу на транспорті.

Сітки для закріплення вантажу на транспорті
Сітки текстильні даного типу можуть використовуватися для кріплення вантажів у кузові автомобіля, залізничних платформах, бортах повітряних суден, палубах морських суден. З їх допомогою можна накривати і фіксувати вантажі на палетах. Сітки для кріплення вантажів можуть бути виготовлені з каната або стрічки. Розмір ячейки залежить від розмірів одиниці вантажу. Для одноразового застосування використовуються кріпильні сітки з вільними кінцями канатів або стрічок, а для багаторазового - можуть вшиватися люверси, кільця, натяжители або пряжки.
Можливо виготовлення об'ємних сіток, наприклад кубічної форми для фіксації вантажів з раніше відомою формою і габаритами. Вони виготовляються з тієї ж стрічки або каната, що і вантажопідйомні, але при цьому не мають вантажопідйомності і відрізняються великим розміром ячейки.

4. Сітки загороджувальні

Сітки загороджувальні
Загороджувальні сітки застосовуються для огородження проходів, канав, ям, запобігаючи падінню, позначення небезпечних місць, а також служать для зручності пересування на повітряних або морських судах.
Огороджувальні сітки відрізняються великим розміром ячейки (від 3 "до 12"). В якості сировини зазвичай використовується стрічка шириною 50 мм. Також їх часто комплектують додатковими фітингами для кріплення (кільцями, карабінами, гаками, пряжками, натяжителями і т.д.). Можливе використання подібних сіток різної конфігурації в якості елементів огорожі дитячих спортивних майданчиків, футбольних полів. Розмір сіток узгоджується з замовником.

5. Cлінг-бег (клевер-слінги)

Cлінг-бег (клевер-слінги)
Для підйому і переміщення мішків з цементом, будівельними сумішами, цукром, борошном в портах і перевалочних пунктах раціонально використовувати недорогі одноразові вантажопідйомні слінги. Такі сітки виготовляються з поліпропіленової стрічки білого кольору вантажопідйомністю 1,0 тн. Розміри слінгів визначаються в індивідуальному порядку і залежать від розмірів мішків, їх кількості та схеми укладання..

6. Ткані сітки

Ткані сітки
Ткані сітки призначені для огородження території, що охороняється, будівельних і спортивних майданчиків, кріплення вантажів на автомобільному і залізничному транспорті, захисту від падіння та ін. Ткані сітки виготовляються з готового сіткового полотна шляхом нарізки його в потрібних розмірах і обшиваються по контуру капроновим шнуром діаметром 3-4 мм. Розміри ячейки складають 45-50 мм.

7. Пологи захисні

Пологи захисні
Захисні пологи застосовуються в портах при вантажно-розвантажувальних роботах на судах. Вони прикривають зазор між бортом судна і причалом, таким чином, запобігаючи забрудненню пірсу, палуби плавального засобу і моря від просипання сипучих вантажів в процесі роботи грейферного крану. Пологи виготовляються з поліпропіленової тканини ПП-122 щільністю 420 г/м². Тканина не тоне у воді, а за показниками міцності значно перевершувати брезент з рослинного волокна. По краям полога нашиваються люверси.

Супутні товари: