Сайт виробничої компанії "СКІФ ІНВЕСТ"Сайт компанії "СКІФ ІНВЕСТ"
UA | RU | EN
Сайт компанії СКІФ ІНВЕСТ
UA | RU | EN
Головний офіс
(096) 409-49-14
(050) 109-49-14
Час роботи
Пн-Пт: 09.00-18.00
Сб-Нд: вихідний
Кривий Ріг
Київ
Одеса
Дніпро
telegram facebook youtube instagram
telegram
facebook
youtube
instagram
ПривітІсторіяВиробництвоКорпоративна культура Наші партнери

Місія:
Наша компанія формує сучасний погляд на роботу з вантажами. Пропонуючи ефективні та надійні рішення у сфері вантажопідйому і такелажу «тут і зараз», ми перетворюємо будь-яку роботу з вантажем в швидкий, зручний та безпечний процес.

Цінности:БЕЗПЕКА:

Ми використовуємо тільки перевірену сировину та комплектуючі. Постійний контроль якості на кожному етапі виробництва продукції – наша щоденна праця.


ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ:

Наш головний актив – це наша репутація та досвід. Ми робимо якісно все те, що обіцяємо та вміємо робити і не беремось за те, роблять краще нас.


ІНОВАЦІЙНІСТЬ:

Ми команда сміливих та творчих людей, які не стоять на місці. Кожен день ми думаємо, працюємо та вдосконалюємо наші продукти та сервіс, щоб зробити їх бездоганними.


РЕЗУЛЬТАТИВНІСТЬ:

За 10 років роботи ми здійснили більше 100 000 відвантажень на адресу наших клієнтів. Критичне усвідомлення пройденого шляху змушує нас кожен день ставити перед собою нові цілі.

Про компанію


Підприємство «СКІФ ІНВЕСТ» - це сучасна такелажна фабрика і виробник широкого асортименту висококласних продуктів під власною торговою маркою TAKELAG. Сьогодні, наша компанія - це понад сто співробітників, 11 років практичного досвіду, 7000 вдячних клієнтів, 5 тон якісної готової продукції в день, 2000 оперативних відправок в місяць, 25000 успішних угод на рік. Ми продовжуємо свій ріст і розвиток, постійно працюємо над якістю і дорожимо своєю репутацією, заряджені на результат і завжди готові до конструктивного діалогу. Компанія «СКІФ ІНВЕСТ» пропонує Вам співпрацю з сучасною виробничою компанією, яка сьогодні по праву займає лідируючі позиції на ринку вантажопідйомного оснащення і такелажу в Україні.fb